Hendek Vadi Emlak
Cumhuriyetin kuruluşunun 90.yılı Hendek’te coşku ile kutlandı.

Hendek Kaymakamı Mustafa Ayhan’ın makamında tebrikleri kabulunun ardından Hendek Atatürk stadyumunda tören düzenlendi.

Düzenlenen  törene Kaymakam Mustafa Ayhan,Garnizon Komutanı Jandarma Yüzbaşı Hasan Dağcı,Cumhuriyet Başsavcısı Can Bayır , Belediye Başkanı Ali İnci , Siyasi parti temsilcileri ,Daire Amirleri , MHP Hendek Belediye Başkan Adayı Turgut Babaoğlu,AK Parti Belediye Başkan  A.Adayı Ekrem Bedir ,Sivil toplum kuruluş temsilcileri,  gaziler,öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

İstiklal marşının okunmasının ardından Kaymakam Mustafa Ayhan,Garnizon Komutanı Yüzbaşı Hasan Dağcı ve Belediye Başkanı Ali İnci öğrencileri ve halkı selamladı.

Kaymakam Mustafa Ayhan günün anlam ve önemini belirten konuşma Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Atatürk\\\'ü, onun kahraman arkadaşlarını, bu toprakları vatan yapan aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi bir kez daha sonsuz minnet, şükran ve rahmetle anıyoruz” dedi.

Törende öğrencilerin okudukları şiirler ve halk oyunları gösterisi yapıldı. Çeşitli dallarda yapılan yarışmalarda dereceye giren öğrencilere de ödüller verildi. Gösterilerin ardından, tören gerçekleştirilen geçit töreni ile son buldu.