Hendek Vadi Emlak

İlçemiz Kahraman Mahallesin’de İkamet eden merhum Nuri Kayıkçıoğlu’nun oğlu, Kazimiye Mahallesin’den merhum Koca Osman’ın kayınbiraderi kahraman mahallesinden Hacı Salih, Ahmet Ali, ve Rıfat, merhum İsmail Kayıkçıoğlu’nun kardeşi, İsmet ve Kerim Kayıkçıoğlu’nun abisi Kıbrıs Gazisi REMZİ KAYIKÇIOĞLU vefat etmiştir. Cenazesi Bugün Saat: 12.00’da Kahraman Mahallesinde’ki hanesinden alınarak Kahraman Mahallesi Merkez Camiinde kılınacak Cuma namazına müteakip Askeri Tören ile Kahraman Mahallesi Aile Kabristanlığına Defnedilecektir.
Not: 12.00’da Büyük Cami önünden araç kaldırılacaktır.
İsmet KAYIKÇIOĞLU
0534 789 03 98


Karatoprak Mahallesin’den İrfan ve Orhan Çayboylu’nun amcaları’nın oğlu Recai ve Emrah Çayboylu’nun babaları RIFKI ÇAYBOYLU vefat etmiştir. Cenazesi Bugün Karatoprak Mahallesin’de kılınacak Cuma namazı’na müteakip Karatoprak Aile Kabristanlığına Defnedilecektir.
Orhan ÇAYBOYLU
0533 560 32 34

Aksu Köyünden, Mustafa Mehmet ve Hikmet Zor’un kardeşleri, eski Sakarya Millet Vekili Ali İnci Mahmut Halit ve Yusuf İnci’nin dayıları Yunus, Yusuf ve Cafer Zor’un babası ALİ ZOR vefat etmiştir. Cenazesi Bugün Arifiye Merkez Camisinde kılınacak Cuma namazına müteakip Arifiye Kalaycılar Aile Kabristanlığına Defnedilecektir.

Ahmet Zor
0533 617 24 40