Hendek İnşaat Tadilat

Kalayık mahallesinden merhum Ciba Yaşar, Metin Şeremet ve Çetin Şeremet’in anneleri Bakiye Şeremet vefat etmiştir. Cenazesi bugün Kalayık mahallesinde ikindi namazına müteakip Kalayık aile kabristanlığında defnedilecektir.

Cengiz Erdoğan

0532 668 1845

Aksu Yurtluk mahallesinden merhum İlyas Gözyuman’ın kardeşi, merhum Kadir, Şükrü, İsmail, Mustafa, Halil, Musa ve Muhammet Gözyuman’ın babaları Mehmet Gözyuman’ın amcası, merhum Ali, merhum Mustafa ve Zeki Gözyuman’ın abileri, Adem Gözyuman vefat etti. Cenazesi bugün Aksu Yurtluk mahallesinde kılınacak ikindi namazına müteakip Yurtluk mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

Şükrü Gözyuman

0538 766 45 91

Başpınar Mahallesinden, Merhum İsmail, Süleyman ve Ömer Temiz’in kardeşleri, Merhum Mehmet Kocabay, Hasan Varan ve Selami Alkaya’nın Kayınvalideleri, Yankı ve Mert Alkaya’nın anneanneleri, Murat Yüce’nin babaannesi, Sadi YÜCE’NİN ANNESİ, Merhum Ahmet Yüce’nin eşi, MÜŞERREF YÜCE vefat etmiştir.

Cenazesi BUGÜN SAAT:12.15’de  Başpınar Mahallesindeki hanesinden alınarak  Büyük Camiye getirilecek kılınacak öğle namazına müteakip  İlçemiz Aile Kabristanlığına Defnedilecektir.

SADİ YÜCE

0533 287 15 28

Rasimpaşa Mahallesinden, Harun Uçar ve Merhum Hamdi Uçar’ın kardeşleri, Selahattin Ataç’ın Kayınbiraderleri, Ayhan ve İrfan Ataç’ın dayıları, Ali, İrfan, Orhan ve Ümit Uçar’ın amcaları İsa Şimşek ve Ahmet Aktaş’ın Kayınpederi, Engin ve Murat Uçar’ın babaları, MUSTAFA UÇAR vefat etmiştir.

Cenazesi Bugün Rasimpaşa Mahallesindeki hanesinden alınarak Yeni Camiye getirilecek kılınacak öğle namazına müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına Defnedilecektir.

MACİDE ATAÇ

0534 595 12 28

Çamlıca merkez mahallesinden Şükrü Yıldırtan’ın oğlu, Mustafa ve Abidin Yıldırtan’ın kardeşleri, Dursun, Ahmet ve Emekli İtfaiye amiri Mevlüt Yıldırtan’ın amcalarının oğlu, Osman Yıldırtan vefat etti.

Cenazesi yarın 19-07-2016 Salı günü Çamlıca mahallesinde kılınacak öğle namazına müteakip Çamlıca merkez aile kabristanlığında defnedilecektir.

 MEVLÜT YILDIRTAN

0532 626 5815

 

Kocaali Yanık Sayran köyünde Cemal Turan oğlu, Ali Osman Turan vefat etmiştir. Cenazesi  Bugün  Öğle namazına müteakip Yanık Safran Köyü Aile Kabristanlığına Defnedilecektir.

Mustafa Uzunboy

0532 480 90 77