Hendek İnşaat Tadilat

Büyükdere mahallesinden merhum Süleyman Bayraktar’ın eşi, Hamdi, Mustafa ve İbrahim Bayraktar’ın anneleri, Cevat ve Cevdet Bayraktar’ın halaları, İbrahim Bayraktar’ın yengesi, Oktay, Gökhan, Nazmi, Ferdi, Murat, Orhan ve Alihan Bayraktar’ın babaanneleri Fatma Bayraktar vefat etti.

Cenazesi bugün Büyükdere mahallesinde kılınacak ikindi namazına müteakip Büyükdere aile kabristanlığına defnedilecektir.

MEVLÜT BAYRAKTAR

0545 952 8428

Yeşilvadi mahallesinden Merhum Selahattin Oduncunun eşi,  Merhum muammer, Merhum   Hasan,  Şeref ve Şemsettin Oduncunun  Anneleri  Merhum  Osman, Merhum Ahmet, Merhum  Şevket  ve  Merhum  Mehmet  çolak’ın  Ablaları,  Metin ve ishak  oduncunun  yengeleri Aydın  kuzu ve Merhum  Halil  gülerin  kayınvalidesi  Havva  oduncu   vefat  etmiştir.

Cenazesi bugün yeşilvadi mahallesinde kılınacak öğle namazına müteakip yeşilvadi aile kabristanlığına defnedilecektir.

Şemsettin Oduncu 

0536 722 63 87

 

Aslen Samsun Bafralı olup BÜYÜKDERE Mahallesinde ikamet eden Ali Ve Aydın Bayraktarın babaları, Mustafa Köse’nin  Kayınpederi, Bahattin  Bayraktar vefat  etmiştir. Cenazesi bugün  ADAPAZARI  KAZIMPAŞA  dağyoncalı    mahallesinde  kılınacak  öğle  namazına  müteakip  Dağyoncalı  aile  kabristanlığına  defnedilecektir.

ALİ BAYRAKTAR 

0555 861 54 00

 

Kemaliye Mahallesinden Merhum Zeki Tanyeri’nin oğlu, Selami,  Selçuk ve Haluk Tanyerinin kardeşleri, Yusuf Kodaman’ın damadı,  Kübra ve Büşra Tanyeri’nin babaları İlhami tanyeri vefat etmiştir. Cenazesi bugün Kemaliye mahallesi üniversitesi caddesindeki hanesinden alınarak büyük camiye getirilecek kılınacak ikindi namazına müteakip  ilçemiz aile kabristanlığına defnedilecektir.

HALUK TANYERİ

0532 277 4058