Hendek Vadi Emlak

Yeniköy Zörbek Mahallesinden Merhum Yaşba Turan’ın kardeşi, Yaşba Nuretti’nin  ağabeyi Yaşba Efkan, Ufuk ve Onur’un babaları Yaşba NİYAZİ VEFAT etmiştir.

Cenazesi Bugün Yeniköy Zörbek Mahallesin’de kılınacak öğle namazına müteakip Yeniköy Aile Kabristanlığına Defnedilecektir.

EFKAN YAŞ

 0535 965 04 60

Aslen Karadere Mahallesinden Olup, Sarıdede Mahallesinde İkamet  eden merhum Ziya  Korkmaz’ın oğlu Ali Mümin ve merhum Rıdvan Korkmaz’In  abileri , Ayhan, İlhan, merhum Ruhan ve  Ruhi Korkmaz’ın babaları Sinan ve Murat Korkmaz’ın  amcası  Belediyemiz  Personeli Tuncay Korkmaz’ın  dedesi , Mustafa, Hasan Hüseyin  merhum Rıza, Ali, Cemal Altun’un enişteleri  OSMAN KORKMAZ vefat etmiştir.

Cenazesi BUGÜN Büyük Camide kılınacak öğle namazına müteakip  Aile Kabristanlığına Defnedilecektir.

Tuncay Korkmaz

0544 639 70 70

Dikmen Mahallesinden Sadık Polçumcu’nun babası, Adil Armağan ve Cavit Görmenin kayınpederleri, Ahmet, Fazlı ve Veysel Armağa’nın enişteleri Mustafa Polçumcu vefat etmiştir.

Cenazesi Bugün Dikmen Köyünde kılınacak öğle namazına müteakip Dikmen Köyü Aile Kabristanlığına Defnedilecektir.

HASAN DİKMEN

0532 514 06 14

Aslen  Tekerlek Süleymaniye  Mahallesinden Olup İlçemiz Başpınar Mahallesinde ikamet eden, merhum Hacı Ahmet Kuşcan’ın oğlu, merhum Hacı Osman, merhum Hacı Kazım Kuşcan’ın kardeşi, Cevat , Hasan ve Hüsamettin Kuşcan’ın  amcası, merhum Remzi, İlhan, Ferhan ve  Fatih Kuşcan’ın amcası, muammer, Ziya, Ahmet Cevherli ve Bedri ve Fahri  Aslıbay’ın dayısı Osman Bademli’nin ve Hasan Kibritçi’nin Kayınpederleri  Behiç ve Bekir Kuşcan’ın babası  HACI FEVZİ KUŞCAN  vefat etmiştir.

Cenazesi Bugün Büyük Cami’de kılınacak ikindi namazına müteakip Hendek Aile Kabristanlığına Defnedilecektir.

MESUT KUŞCAN

0532 707 49 17