Hendek Vadi Emlak

Hamitli Mahallesinden Burhan Kesici’nin oğlu Fikri ve Sinan Kesici’nin abisi, Bedri Kesici vefat etmiştir.

Cenazesi Bugün Hamitli Köyünde Kılınacak Öğle Namazına müteakip Hamitli Köyü Aile Kabristanlığına Defnedilecektir.

Hamit İsmail

0505 358 7411

 

Mahmutbey Mahallesinden, Merhum hacı Muzaffer Kodaman’ın eşi Ekrem, Mehmet Kodaman ve Hatice Mete’nin anneleri, Faruk Mete’nin kayınvalidesi Salih, Mücahit, Fatih, Emin, Hasan ve Hüseyin, Kodaman’ın babaanneleri Cüneyt, Melek ve Zeynep Mete’nin anneanneleri Mümine Kuru, Ömer Karaca ve Murat Okuş’un teyzeleri hacı Havva Kodaman vefat etmiştir.

Cenazesi bugün Mahmutbey Mahallesindeki hanesinden alınarak Yeni Camiye getirilecek kılınacak Öğle Namazına müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına Defnedilecektir.

Salih Kodaman

0532 366 8306

Aktefek Mahalesinden Aktefek Mahallesi Muhtarı,  Ali Albayrak’ın kızı vefat etmiştir.

Cenazesi Bugün Aktefek Camiinde kılınacak ikindi namazına müteakip Aktefek Mahallesi Aile Kabristanlığına Defnedilecektir.

Ali Bayraktar

0532 738 8813

Aslen Bıçkıatik Mahallesinden olup Bayraktepe Mahallesinde ikamet eden merhum Rasim Şahin’in gelini merhum Dursun Bayram’ın kardeşi emekli imam Muhammed Bayramın ablası Yakup Bayram’ın halası Kemal, Osman ve Süleyman Şahin’in yengeleri, eczacı Cüneyt ve Murat Şahin’in babaanneleri Fahri, Fehmi ve Hüseyin Şahin’in anneleri AHMET ŞAHİN’in hanımı vefat etmiştir.

Cenazesi Yarın 12.15’de Bayraktepe Mahallesindeki evinden alınarak yeni Camiye getirilecek kılınacak öğle namazına müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına Defnedilecektir.

Fahri Şahin

0532 355 3202