Hendek İnşaat Tadilat

Aslen Hicriye Köyünden olup Mahmutbey Mahallesinde ikamet eden merhum, Servet Akın’ın eşi Yaşar, Necati ve Kenan Akın’ın anneleri Belediyemiz Personeli, Sezai Pehlivan ve Nuri Abanoz’un kayınvalideleri İlçemiz Devlet Hastanesi doktorlarından, Emrah ve Erhan Akın’ın babaanneleri Sercan ve Gürcan Pehlivan’ın anneanneleri SAFİYE AKIN vefat etmiştir.

Cenazesi bugün saat:12.15’de Mahmutbey Mahallesindeki hanesinden alınarak Yeni Camiye getirilecek kılınacak öğle namazına müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına Defnedilecektir.

Necati Akın

0532 564 8274

Aslen Kadifekale Köyünden olup Başpınar Mahallesinde ikamet eden Şaban Çetinkala’nın, merhum, Arif merhum Muhammet, Hasan, Hüseyin, ve Muzaffer Çetinkala’nın ağabeyleri, Sedat, Engin, Erol, Vedat, Birol, Cemal, ve Ömür Çetinkala’nın amcaları Musa Ceylan’ın kayınpederi, merhum Cemal Çetinkala’nın oğlu, SALİH ÇETİNKALA vefat etmiştir. Cenazesi Bugün Büyük Camiye getirilecek kılınacak Öğle Namazına müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına Defnedilecektir.

Erol Çetinkala

0541 614 05 11

Çamlıca Mahallesinden Aziz, Süleyman ve Şaban Kandaz’ın babaları Sakarya Alabalık sahipleri, İsmail, Yusuf, İbrahim Kandaz’ın dedeleri; Mustafa Murteza ve Ali Osman Kandaz’ın amcaları KEMAL KANDAZ vefat etmiştir.

Cenazesi Bugün Çamlıca Mahallesinde kılınacak Öğle Namazına müteakip Çamlıca Aile Kabristanlığına Defnedilecektir.

Abdullah Kandaz

0531 029 8911

Aslen Bursa İznik’ten olup Yenimahalle’de İkamet eden, PTT’den emekli Lütfiye Topal’ın damadı, İlçemiz Esnaflarından terzi Sedat Seyhan ve Fethi Oturak’ın kayınbiraderleri, terzi Remzi, Tarık ve Soner Seyhan, Halit, Hakan ve Mustafa Oturak’ın dayıları MUHARREM GÖÇER vefat etmiştir.

Cenazesi Bugün Yenimahalle’deki hanesinden alınarak Büyük Camiye getirilecek. Kılınacak Öğle Namazına müteakip Kazimiye Aile Kabristanlığına Defnedilecektir.

Remzi Seyhan

0542 550 4303

Düzce Cumayeri Töngelli Köyünden Elektrikçi Zeki Gölcü’nün kayınvalidesi, berber Samet ve Servet Gölcü’nün anneleri vefat etmiştir.

Cenazesi Bugün Cumayeri Töngelli köyünde kılınacak öğle namazına müteakip, Töngelli köyü aile kabristanlığına defnedilecektir.