Hendek İnşaat Tadilat

Hendek Bayraktepe Mahallesin’den, Yusuf ve Mehmet Karagaöz’ün babası, Faruk Küçük ve Ahmet Dalmaz’ın kayınpederleri, İlhan, Süleyman ve İbrahim  Karagöz’ün dedeleri MEHMET ALİ KARAGÖZ vefat etmiştir.

Cenazesi BUGÜN saat: 14.30’da Bayraktepe Mahallesinden alınarak, Büyük Camiye getirilecek kılınacak İKİNDİ Namazına müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına Defnedilecektir.

YUSUF KARAGÖZ

 0534 356 30 73

 Kemaliye Mahallesinden merhum, Mustafa Yazgan’ın gelini, merhum Ali Yazgan’ın eşi, Tuncay Yazgan ve Timur Yazgan’ın annesi, İlçemiz esnaflarından Reşat, Ahmet, Zeki ve Mehmet Yazgan’ın yengeleri PAKİZE YAZGAN vefat etmiştir.  Cenazesi bugün Büyük Camiye getirilecek kılınacak ÖĞLE Namazına müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına Defnedilecektir.

Timur Yazgan

0534 619 8453   

Aslen Dededüzü Köyünden Olup, Bayraktepe Mahallesin de ikamet eden merhum, Ahmet ve merhum Niyazi Kahveci’nin ağabeyleri; Mehmet, Muhammet, Ahmet ve Hamza Kahveci’nin babaları HACI ALİ KAHVECİ vefat etmiştir. Cenazesi bugün Büyük Cami’de kılınacak ÖĞLE Namazına müteakip Dededüzü  Köyü Aile Kabristanlığına Defnedilecektir.

Hasan Kahveci

 0533 622 7455