Hendek İnşaat Tadilat

Hendek Yenimahalle’den  Merhum İbrahim Keleşoğlu’nun oğlu, Saim, Zeki ve Ali Keleşoğlu’nun ağabeyleri Kamil, Mustafa ve Necmettin Menteş’in yeğenleri, Hikmet, Yılmaz ve Şenol Biber’in Kayınbiraderi, Cemal, Fikret ve Alparslan Demir’in enişteleri YAŞAR KELEŞOĞLU vefat etmiştir. Cenazesi 11.30’da Yenimahalle (Tabaş Arkası) hanesinden alınarak, Büyük Camiye getirilerek kılınacak Cuma Namazı’na Müteakip , Aile Kabristanlığına Defnedilecektir.

 Kamil Menteş

0536 416 5130    

Hendek Büyükdere mahallesinden merhum Ali Köstereli’nin eşi, Hakkı Köstereli’nin yengesi, merhum Salih Köstereli’nin annesi, Erkan, Gökhan ve Serkan Köstereli’nin babaanneleri, merhum Ali Köstereli ve Salih Köstereli’nin halaları, İlçemiz esnaflarından berber İsmail Ocak’ın kayınvalidesi Ayşe Köstereli vefat etti. Cenazesi Bugün Büyükdere mahallesinde kılınacak Cuma namazına müteakip Büyükdere aile kabristanlığında defnedilecektir.

Serkan  Köstereli 

 0532 724 5494

 

Yeşilvadi Mahallesin’den, Merhum Osman ve Yusuf Turan’ın, Ağabeyleri Ekrem, merhum Bekir, Fahri ve Metin Başkurt’un dayıları İsmail, Ömer, Sezai ve Ali Turan’ın Babaları Belediye Su İşletmesinden emekli Mustafa Aydın ve İlçemiz Esnaflarından Muammer Barutçu’nun, kayınpederi HÜSEYİN TURAN vefat etmiştir. Cenazesi Bugün CUMA NAMAZI’NA müteakip Yeşilvadi mezarlığına defnedilecektir.

Ahmet Aydın

0533 153 4707

Aslen Hendekli Olup, (Kocaeli’de İkamet Eden) Durmuş Kuru ve Remziye Kuru’nun kızları, Erol Yavuz’un eşi, Nesrin Yavuz vefat etmiştir. Cenazesi bugün Rasimpaşa Mahallesindeki hanesinden alınarak Büyük Camiye getirilecek kılınacak, Cuma Namazı’na müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına Defnedilecektir.

Tahir Baycan                           Erol Yavuz

0532 286 2941                          0532 256 2168

Sümbüllü Mahallesin’den, Merhum Durmuş Özdemir’in Oğlu, Merhum Yılmaz ve Kömen Özdemir’in ağabeyleri Şakir, Temel ve Mustafa Özdemir’in babaları MEHMET ÖZDEMİR vefat etmiştir.Cenazesi Bugün Sümbüllü Köyün’de kılınacak Cuma Namazı’na müteakip Sümbüllü Aile Kabristanlığına defnedilecektir.

Şakir Özdemir

0541 405 3312