Hendek Vadi Emlak

Hendek Başpınar Mahallesinden merhum Davut Atabek’in oğlu, Selim ve Serkan Atabek’in babaları Cemal Atabek vefat etti. Cenazesi bugün Merkez Büyük Camii de kılınacak öğle namazına müteakip İkbaliye Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir

Selim Atabek/ 0554 779 35 03

 

Bayraktepe mahallesinden merhum Mustafa Garip’in eşi, Remzi ve Enver Garip’in yengeleri, Ali ve İsmet Garip’in anneleri, Huriye garip vefat etti. Cenazesi  bugün Yeni Camii de kılınacak öğle namazına müteakip Hendek aile kabristanlığında defnedilecektir.

Ali Garip

0535 857 97 27

Sivritepe mahallesinden Orman işletmesinden emekli Nafiz ve Necati Üreyen’in kardeşi, Ayhan, Orhan ve Erhan Üreyen’in babaları Nurettin Üreyen vefat etti. Cenazesi bugün Sivritepe mahallesinde kılınacak öğle namazına müteakip Sivritepe aile kabristanlığında defnedilecektir.

Aydın Kiraz

0535 300 86 20

Düzce Cumayeri’nden Halis Şimşek’in eşi, Rasim Beslan’ın ablası, Mehmet, Ahmet, Arif, Bilal ve Hüseyin Şimşek’in anneleri vefat etti. Cenazesi bugün Cumayeri merkez camii de kılınacak öğle namazına müteakip Cumayeri Kızılüzüm Aile kabristanlığında defnedilecektir.

Bilal Beslan

0532 331 24 28