Hendek İnşaat Tadilat

Aslen Kadifekale Köyünden olup Karamürsel’de ikamet eden merhum Rayif Arslanoğlu’nun kızı, Bahri, Mustafa, Burhan, Zeki ve Süleyman Arslanoğlu’nun ablaları Fatma Arslanoğlu vefat etti. Cenaz

Esat  İlkay   0542 494 6053 

 

Kazımiye mahallesinden Ümit Nacar’ın babası, Selahattin Nacar ve merhum Nacettin Nacar’ın kardeşleri, İdris, İhsan, Erkan ve Recep Nacar’ın Amcaları, Fezail Can ve Abdullah Oturak’ın dayıları Kamil Nacar vefat etti. Cenazesi  bugün  Kazımiye  Arpacık  mahallesinde  kılınacak  öğle  namazına  müteakip  Kazımiye  aile  kabristanlığına  defnedilecektir.

Ümit   Nacar   0535 856 1405  

Aslen Erzincan Refahiye’den olup Yenimahallede ikamet eden Dursun, Saim ve Hakan Aktan’ın anneleri, Cemil ve Fatih Çalışkan’ın halaları Ayşe Aktan vefat etti. Cenazesi bugün Büyük Camii de kılınacak öğle namazına müteakip Erzincan aile kabristanlığında defnedilecektir.

Harun  Aktan   0533 368 2298 

 

Çamlıca Erenler mahallesinden Orhan, Kenan ve İsmail Türk’ün babaları Fehmi Türk vefat etti. Cenazesi bugün kılınacak ikindi namazına müteakip Çamlıca erenler aile kabristanlığında defnedilecektir.

İlhami  Girgin  0538 542 8037