Kalayık Mahallesinden Merhum İsmail Semiz’in oğlu, Merhum İdris, Mustafa, Yunus, ve İbrahim Semiz, Halime Gündüz, Pembe Çetin, ve Birnaz Acar’ın kardeşi, Ferhat, Serkan, Emre ve Kürşat Semiz’in amcası, Halit Odacı’nın dünürü, Murat Polat, ve Berat Odacı’nın kayınpederi, İlhan Gündüz, Tamer Acar, Yavuz, Yılmaz ve Ali Şeker’in dayısı, Fatma, Esra ve Tuğba Semiz’in babası, Yusuf Semiz vefat etmiştir. Cenazesi Bugün Kalayık Mahallesi Ihlamur Sokaktaki hanesinden alınarak Yeni Camide kılınacak Öğle namazına müteakip ilçemiz Aile kabristanlığına defnedilecektir.

Mustafa Semiz ( Abisi ) Muhtar
0535 763 90 53
Adres. Kalayık Mahallesi Ihlamur sok


Yeni Mahalle İkamet eden Merhum Ahmet Tektaş’ın oğlu, Ziya, Cemil, Hasan ve Barış Tektaş’ın kardeşi, İsmet Tektaş’ın yeğeni, Sebahattin Tektaş’ın amcasının oğlu, Emre Tektaş’ın Babası, Belediye Personeli Fatih Tektaş ve Ahmet Tektaş’ın amcası, Hüseyin Tektaş vefat etmiştir. Cenazesi Bugün Yeni Mahalle Servetiye Caddesi Büyük Akkent Bloklarındaki hanesinden alınarak Sarıdede Camiinde kılınacak Öğle namazına müteakip İlçemiz Aile kabristanlığına defnedilecektir.

Fatih Tektaş ( Yeğeni )
0544 480 07 78
Yeni Mahalle Servetiyle Caddesi Ak Kent Blokları


Çamlıca Erenler Mahallesinden Merhum Murat Bayram’ın eşi, Hikmet ve Yusuf Bayram’ın Annesi, Necip Özkan’ın kayınvalidesi, vefat etmiştir. Cenazesi Bugün Çamlıca Erenler Camiinde kılınacak Öğle namazına müteakip Çamlıca Erenler Aile kabristanlığına defnedilecektir.

Murat Bayram ( Torunu )
0538 031 82 98
Adres. Çamlıca Erenler Mahallesi