Aslen Hendekli olup Zonguldak’ta ikamet eden Adnan, Muzaffer ve Özlem Günaydın’ın Babası, Yaşar, Merhum Kemal, Kenan, Mehmet, Metin ve Tuncay Günaydın’ın Amcası, Zekeriya ve Şener Temel ve Yaşar Gürsel’in Dayısı, T.T.K’dan Emekli Ahmet Günaydın vefat etmiştir. Cenazesi Bugün Dereboğazı Mahallesindeki Hanesinden saat 12:00 de alınarak Yeni Camiinde Kılınacak Öğle Namazına Müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir.

Tuncay Günaydın ( Yeğeni )
0533 482 96 49
Adres: Dereboğazı Mahallesi

Kemaliye Mahallesinden Merhum Cevdet Cesur'un oğlu, Merhum İsmail Korkmaz'ın damadı, Hülya Cesur'un eşi, Mertcan Cesur ve Rümeysa Tuğçe Süner’in Babası, Zekiye Defne’nin abisi, Hüseyin ve Zeki Şeker'in Yeğeni, Mustafa ve Taylan Korkmaz'ın Eniştesi, Salih Defne’nin Kayınbiraderi, Ömer Zihni Cesur vefat etmiştir. Cenazesi Bugün Yeni Camiinde Kılınacak Öğle Namazına Müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir.
Taylan Korkmaz ( Yeğeni )
0555 819 92 88
Zekiye Defne ( Kardeşi )
0534 781 94 32
Adres: Kemaliye Mahallesi Kentsel Dönüşüm Blokları


Dereboğazı Mahallesinden Asiye Topaç’ın kardeşi, Behçet, Semih, Nezih, Melih Babakaya ve Sema Kebap’ın annesi, Vasfiye Babakaya vefat etmiştir. Cenazesi Bugün Yeni Camide kılınacak İkindi namazına müteakip İlçemiz Aile kabristanlığına defnedilecektir.

Melih Babakaya ( Oğlu )
0542 632 00 37
Adres: Dereboğazı Mahallesi 1026 sok

 

Aslen İkbaliye Mahallesinden olup Akova Hantek Bloklarında ikamet eden, Merhum Şuayip Hoca’nın oğlu, Mehmet Uçarer’in dayısı, Recep, Adem, Osman ve Muammer Yüksel’in eniştesi, Oğuzhan Fatih Tekbaş’ın babası, Orman İşletmesinden Emekli Burhan Tekbaş vefat etmiştir. Cenazesi Bugün Büyük Camiinde kılınacak Öğle namazına müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir.

Fatih Tekbaş  ( Oğlu )

0506 234 62 39

Akova Hantek Konutları 2.  Etap blokları

Elmas Apt