Aslen Sümbüllü Mahallesinden olup, Hendek’te İkamet eden Muratoğlu sülalesinden Cemal Tarım’ın  kızı, Merhum Mustafa Öztürk’ün eşi, Merhum Kudret Öztürk ve Nedret Ocak’ın annesi, Merhum Nusret ve Ahmet Tarım, Merhum Melek Ugan, Remziye Sınmaz ve Gönül Yılmaz’ın ablası, Ferhat Ocak ve Elife Öztürk’ün kayınvalidesi, Benan, Beyhan, Seyhan ve Berkan Öztürk ün babaannesi, Naciye Öztürk vefat etmiştir. Cenazesi bugün, Adapazarı Güneşler Merkez Camiinde kılınacak Öğle namazına müteakip Gazeller Aile Kabristanlığına defnedilecektir.

Berkay Öztürk ( Torunu )

0506 946 58 86

 

Çakallık Mahallesinden, Merhum Tahir Öz’ün oğlu, Fikret ve Merhum Sevim’in kardeşi, Şemsi, Recep, Fatma, Ramazan, Esin, Gündüz ve Merhum Gürbüz Öz’ün babaları, Ateyipha Fethi ÖZ vefat etmiştir. Cenazesi Bugün Çakallık Mahallesi Camiinde kılınacak İkindi namazına Müteakip Çakallık Mahallesi Aile kabristanlığına defnedilecektir.

 

Şemsi ÖZ (Oğlu )

0532 212 11 08

Çakallık Mahallesi

 

 

Yeni Mahalleden Merhum Emin Pamuk’un oğlu, taksici esnaflarımızdan Emin Pamuk’un abisi, Yavuz ve İsmail Pamuk’un amcaları, Cemil Silinmez ’in eniştesi, Özcan Pamuk’un babası, Ziya Pamuk Vefat etmiştir. Cenazesi Bugün Yeni Mahalle Küçükakkent bloklarındaki hanesinden alınarak, Çağlayan camisinde kılınacak Öğle namazına müteakip Çağlayan Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir.

 

Özcan PAMUK ( Oğlu )

0531 221 69 22

Adres: Yeni Mahalle Küçükakkent Blokları