Köprübaşı Mahallesinden Bayram Danışmaz’ ın oğlu, Orhan, Musa ve Uğur Danışmaz’ın kardeşi ve Dursun Taşkın’ın bacanağının oğlu, Yener ve Taner Taşkın’ın teyzesinin oğlu, Süleyman Danışmaz vefat etmiştir. Cenazesi bugün Köprübaşı Mahallesinde ki hanesinde kılınacak İkindi namazına müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. 

Bayram Danışmaz (Babası)

0538 693 92 13

Adres:Köprübaşı mah.boğazspor klübü yanı.

Büyükdere Mahallesinden Merhum Gümrük Memuru Nuri Uzun’un kardeşi, avukat Ali Uzun’un ağabeyi, Merhume Nafiye Uzun’un eşi, Ahmet Reşat ve Merhum Ertuğrul Uzun’un babaları, Yusuf Ruhi Uzun’un amcası, emekli avukat Sefer Şeref Uzun vefat etmiştir. Cenazesi bugün Büyükdere Mahallesi Camiinde kılınacak Öğle namazına müteakip Büyükdere Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. 

Ahmet Reşat Uzun ( Oğlu )

0542 590 86 87

Adres: Cenaze Adapazarı’ndan Büyükdere Mahallesi Nevzat Cömert Camiine getirilecek

 

Dereboğazı Mahallesinden Fahrettin, Nurettin ve Osman Yılmaz’ın kız kardeşi, Süleyman, Tamer, Yasin ve Tunahan Yılmaz’ın halaları, Muammer Aygen, Naci Sütlü, Orhan Yüksel, Fatih ve Abdi Üner’in yengeleri, Cevdet Yüksel’in eşi, Mükerrem Yüksel vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yeni Camide kılınacak Öğlen namazına müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. 

Osman Yılmaz ( Kardeşi )

0537 220 59 57

Adres: Dereboğazı Mahallesi Doğan Caddesi