Yeni Mahalleden Merhum Hüseyin Mete’nin kızı, Merhum Osman Varlıca’nın gelini, Yılmaz Varlıcan’ın eşi, İsa Varlıca ve Ayşegül Kaymaz’ın annesi, Sadi, Turan, Orhan, Naim ve Selman Mete’nin kız kardeşi, İsmail, Ahmet, Hakan, Cemil ve Cengiz Varlıca’nın yengesi,  Melahat Varlıca vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yeni Camiinde kılınacak İkindi namazına müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. 
Yılmaz Varlıca (eşi )
0535 670 44 54
Adres: Yeni Mahalle Servetiye Caddesi 2102 sokak no:15
Berkay Eczanesi karşısındaki Sokak

Aslen Köprübaşı Mahallesinden olup İstanbul’da ikamet eden Merhum Kazım Tüfekçi’nin kızı, Merhum Mehmet ve Mustafa Tüfekçi’nin ablası, Sema, İslam, Orhan ve Savaş Arslanoğlu’nun teyzesi, Osman, Zehra, Selma, Semra ve Sedat Türedi’nin annesi, Merhum İhsan Türedi’nin eşi, Niyazi, Yılmaz, Mehmet, Metin, Yücel, Yalçın Eyüp Güçlü ve Güven Türedi’nin yengesi, Seher Türedi vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yeni Camiinde kılınacak İkindi namazına müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir.

Güçlü Türedi (yeğeni)

0542 356 65 54

Not: Cenaze İstanbul’dan Yeni Camiiye getirilecektir.

Aslen Akçakoca Esma Hanım köyünden olup, Kemaliye Mahallesinde ikamet eden Merhum Selahattin, Kemal ve Burhan Kap’ın yengesi, Sadettin Kap’ın eşi, Gülhan Kap vefat etmiştir.  Cenazesi bugün Yeni Camiinde kılınacak İkindi namazına müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir.

Recai İlkbahar (yeğeni)

0532 384 08 49

Adres: Kemaliye Mahallesi Atatürk Parkı Karşısı