Sarıdede Mahallesinden Merhum Emekli İmam Mehmet Korkmaz’ın oğlu, Mahmut, Saliha, Fatma ve Meryem Korkmaz’ın abisi, Merhum Hüseyin Korkmaz, Ali ve Mesut Özcömert’in yeğeni, Adnan ve Celil Korkmaz’ın amcalarının oğlu, Mustafa Korkmaz vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yeni Camii de kılınacak öğle namazına müteakip ilçemiz aile kabristanlığına defnedilecektir. 

Mahmut Korkmaz (kardeşi)

0542 614 11 74

Sarıdede Mahallesi 3004 sokak

 

Servetiye Mahallesinden Süleyman Levent’in eşi, Ahmet, Musa ve Yakup Levent’in annesi, Resul Levent’in yengesi, Nazmi Birinci, Mehmet Kalafat ve Merhum Harun Erol’un kayınvalidesi Fatma Levent vefat etmiştir. Cenazesi bugün Büyük Camii de kılınacak öğle namazına müteakip ilçemiz aile kabristanlığına defnedilecektir. 

Musa Levent (Oğlu)

0535 606 98 67

Servetiye Mahallesi Camii Haneler kesimhane yanı

 

Köprübaşı mahallesinden Merhum Muhammet Birinci’nin eşi, Bahattin, Yılmaz, Rasim ve Selahattin Birinci’nin annesi, Merhum Harun, Dursun Ali, Fehmi ve Yusuf Bıçakçı’nın kardeşi, Coşkun, Ali ve Aydın Birinci’nin yengesi, Ahmet Yarıcının teyzesi, Rahmi Arslan’nın halası, Mürvet Emine Birinci vefat etmiştir. Cenazesi bugün yeni camii de kılınacak öğle namazına müteakip ilçemiz aile kabristanlığına defnedilecektir. 

Rasim Birinci (oğlu)

0533 330 82 00

Köprübaşı mahallesi 3517 sokak

 

Büyükdere Mahallesinden Ömer Bahtiyar’ın eşi, Mesut, Cengiz, Harun ve Muhammet Bahtiyar’ın annesi, Merhum Mehmet Şanlı’nın kızı, İkramiye Mahallesinden Ali, Merhum Cemil, Hasan ve Osman Şanlı’nın kardeşi, Nazmiye Bahtiyar vefat etmiştir. Cenazesi bugün Lütfiyeköşk Mahallesi Camiinde kılınacak öğle namazına müteakip Lütfiyeköşk Mahallesi aile kabristanlığına defnedilecektir. 

Cengiz Bahtiyar (oğlu)

0535 574 09 59

Büyükdere Mahallesi Akova Un fabrikası yanı