Aslen Yeşilvadi Mahallesinden olup Yeni mahallede ikamet eden Merhum Mahmut Sütlü ’nün oğlu, Muhammet ve Mustafa Sütlü ‘nün yeğeni, Merhum Hüseyin ve Hasan Sütlü ’nün kardeşi, Oğuz Sütlü ’nün babası Osman Sütlü vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yeni Camiinde kılınacak İkindi namazına müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. 
Hasan Sütlü (Ağabeyi)
0535 465 48 85

Aslen Gündoğan Mahallesinden olup, Adapazarı’nda ikamet etmekte olan Merhum Servet Alemdaroğlu’nun eşi, Merhum Necati, Harun, Davut, Adem ve Muammer Alemdaroğlu, Merhum Nezaket Atabek, Melahat Suda, Nebiye Bağdatlı ve Emine Aygen’in annesi Hanife Alemdaroğlu vefat etmiştir. Cenazesi bugün Öğle namazına müteakip Gündoğan mahallesinde kılınacak Cenaze namazından sonra Gündoğan Aile kabristanlığına defnedilecektir. 

 

Muammer Alemdaroğlu   (Oğlu)

0533 393 51 55

Kocatöngel Mahallesinden Beytullah Mollaoğlu’nun ablası, Kasım ve Alparslan Mollaoğlu’nun halası, Ali Andurmak’ın eşi Ali İhsan, Turgut ve Turgayın annesi Mecmua Andurmak vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Kocatöngel Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. 

 

Kasım Mollaoğlu   (Yeğeni)

0532 411 05 87