Aslen Büyükdere Mahallesinden olup İstanbul’da ikamet eden Merhum Hafız Salih Köstereli’nin oğlu, Büyükdere Mahallesinden eski Muhtar Merhum Murat, Muhammed Köstereli ve Mahmut Yıldıray’ın yeğini, Muharrem, Güngör, Bülent, Levent, Selma ve Seyhan Köstereli’nin abisi, Murat ve Meltem Köstereli’nin babası Mustafa Köstereli Vefat Etmiştir. Cenazesi Bugün Büyükdere Mahallesinde ki cami de kılınacak ikindi Namazına Müteakip Büyükdere Mahallesi Aile kabristanlığına Defnedilecektir. 

Feyzullah Köstereli  (Yeğini )

0532 484 05 45

Aslen Harmantepe Mahallesinden Olup Sarıdede Mahallesinde İkamet Eden Merhum Mustafa Ferman’ın oğlu, Merhum Yaşar ve Ahmet Fermanın kardeşi, Mustafa, Ziyattin, Alattin, Kemal ve Tuncay Fermanın amcası, Şerafettin İnat, Celal Bıçak, Cevdet Siner, İzzet Bıçakcı, İbrahim Siner ve Kenan Tulum’un dayısı, Sinan Yelkenci, Mehmet Can ve Yusuf Ferman’ın dedesi, Osman ve Ahmet Ferman’ın babası, Harun Yelkenci ve Özgür Berberoğlu’nun kayınpederi Mehmet Ferman vefat etmiştir. Cenazesi Bugün Sarıdede Mahallesinde kılınacak öğle namazına Müteakip İlçemiz Aile kabristanlığına Defnedilecektir. 

Ahmet Ferman(Oğlu)
0554 903 23 58

Gürcü Kargalı Mahallesinden Merhum Servet Yüksel’in kızı, Merhum Cemil, Kemal ve Kamil Yüksel’in ablası, Bedia Yılkın’ın annesi, Ferhan Yılkın’ın kayınvalidesi, Mert ve Melih Yılkın’ın ananesi, Sapanca eşraflarından Yusuf Ekici’nin eşi Nebiye Ekici vefat etmiştir.  Cenazesi bugün sapanca Kuruçeşme cami de kılınacak öğle namazına müteakip Defnedilecektir. 

Ferhan Yılkın (Damadı)

0532 642 46 77