Aslen Sümbüllü Mahallesinden olup Yeni Mahallede ikametgah eden Merhum Turan, Merhum Yılmaz, Ali, İbrahim, Süleyman, Ahmet, kemal, Şaban, Serkan Şapoğlu ve Kadriye Ulusoy ve Melek Yılmaz’ın babası, Tamer ve Taner Ulusoy’un dedesi, İsmail Şapoğlu’nun abisi, Mehmet Şapoğlu Vefat Etmiştir. Cenazesi Bugün Merkez büyük cami de kılınacak ikindi Namazına Müteakip İlçemiz Aile kabristanlığına Defnedilecektir. Merhuma Allah’tan Rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına Başsağlığı Dileriz.
Süleyman Şapğolu (Oğlu )
0533 712 45 24
İbrahim Şapoğlu (Oğlu)
0543 512 54 61

Dereboğazı Mahallesinden Merhum Niyazi Ersoy’ın kızı, Merhum İbrahim Tiryaki’nin eşi, Merhum Orhan Ersoy’ın kardeşi, Mustafa tiryaki, Gülsüm in ve Gülsen seyliğli’nin annesi, İsmail Ersoy’ın halası, Behiç in ve Özcan seyliğli’nin kayınvalidesi Aysel Tiryaki Vefat Etmiştir. Cenazesi Bugün Yeni cami de Kılınacak Öğle Namazına Müteakip İlçe Aile Kabristanlığına Defnedilecektir. 

Özcan Seyliğli  ( Damadı )

0533 5989 97 87

Mustafa Tiryaki ( Oğlu)

0539 889 87 77

 

Kazimiye Mahallesinden Merhum Hüseyin Oturak’ın oğlu, Merhum Ferit, Fethi, Osman ve Hasan Oturak’ın kardeşi, Olcay Oturak’ın babası Necmi Oturak vefat etmiştir. Cenazesi Bugün Kazimiye Mahallesinde Kılınacak Öğle Namazına Müteakip Kazimiye Aile Kabristanlığına Defnedilecektir. 

 

Olcay Oturak (Oğlu)

0554 377 60 90

Yukarı Hüseyinşeyh Mahallesinden Merhum Ali Demirel’in oğlu, Merhum Hasan ve İsmail Demirel’in kardeşi, Ufuk Fatih ve İlçemiz esnaflarından Uğur Demirel’in babası, Murat ve Sedat Demirel’in amcası, Atakan ve Oğuzhan Demirel’in dedesi, Hüseyin Demirel Vefat Etmiştir. Cenazesi Bugün Yukarı Hüseyinşeyh Mahallesinde Kılınacak Öğle Namazına Müteakip Aile Kabristanlığına Defnedilecektir. 
Sedat Demirel ( Yeğeni )
0535 351 33 30