Bayraktepe Mahallesinden Yaşar Köse’nin babası, Merhum at arabacı Kadem Tiryaki’nin Kayınçosu, Muammer Usta, Avni Arslan, Murat Öğrek ve Nasır Öner’in kayınpederi, İlçemiz esnaflarından berber Mehmet Bayram ve Mustafa Tiryaki’nin dayısı, Uğur Usta, Serhat Arslan, Cağfer Öğrek, Burak ve Muhammet Köse’nin dedesi, Muhammet Hamdi Köse vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yeni camide kılınacak öğle namazına müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. 
Yaşar Köse ( Oğlu )
0537 597 27 90

 
Hamitli Mahallesinden Merhum (Fırtına) Ahmet Akıcı’nın eşi, Ali ve Fevzi Akıcı’nın annesi, Ali İhsan Ancak, Selim, Bedri, Kadir, Süleyman, Yaşar, Mustafa ve Ziya Akıcı’nın yengeleri Müşerref Akıcı Vefat Etmiştir. Cenazesi Bugün Hamitli mahallesinde Kılınacak öğle Namazına Müteakip Hamitli Mahallesi Aile Kabristanlığına Defnedilecektir. 
Fevzi Akıcı ( Oğlu )
0507 774 54 06
Ali Akıcı (Oğlu)
0538 433 18 48
 

Çamlıca Mahallesinden Merhum Mahmut Kardeş’in oğlu, Ahmet Kardeş’in ağabeyi, Fatih ve Ümit Kardeş’in amcası, Avni ve Kani Canbaz’ın dayısı, Mehmet Kardeş vefat etmiştir. Cenazesi bugün Çamlıca Mahallesinde kılınacak İkindi namazına müteakip Çamlıca Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

 

Fatih Kardeş ( Amcası )

0532 706 63 13