Aslen Pazarcık Köyünden olup Bayraktepe Mahallesinde ikamet eden İdris Kılıç’ın eşi, Ekrem, Mehmet, Hikmet ve Abidin Kılıç’ın anneleri, Sebahattin ve İlyas Kılıç’ın yengeleri, Fatma Kılıç vefat etmiştir. Cenazesi Bugün saat 12,00 ‘de Bayraktepe Mahallesindeki hanesinde kılınacak cenaze namazının ardından İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir.

Abidin kılıç ( oğlu )

05335413392

 

 

Çamlıca Mahallesinden Merhum Şükrü Balcı'nın oğlu, Merhum Mustafa ve Seyfettin Balcı'nın kardeşi, Yılmaz, Hasan ve Belediye Personeli Ali Balcı'nın babası, Beyhan ve Mehmet Balcı'nın yeğeni, Rüstem Balcı vefat etmiştir. Cenazesi bugün saat 12:00'de Çamlıca Erenler Mahallesindeki hanesinde kılınacak cenaze namazının ardından Çamlıca Erenler Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. 

 

Ali Balcı (oğlu)

05337362795

Aslen Muşlu olup Yeni Mahallede ikamet eden Abdullah ve Yaşar Yıldırım, Murat ve Bülent Cesur’un babaları, Faruk ve Zeki Karamaz’ın eniştesi, zeki Cesur vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yeni Mahalledeki hanesinde saat 13:30’da kılınacak cenaze namazının ardından İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. 

Abdullah Cesur (oğlu)


05414511429