Kazimiye Mahallesinden Tekelden Emekli Faik Çankaya vefat etmiştir. Cenazesi bugün Kazimiye Mahallesindenki hanesinde saat 14:30’da kılınacak cenaze namazının ardından Kazimiye Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir

Aşağı Hüseyinşeyh Mahallesinden Merhum Hüseyin ve Saadet Albayrak’ın oğlu Serkan, Seyhan ve Hüseyin Albayrak’ın babası, Adem, Ali, İsmet ve Ramazan Kulaber’in eniştesi, Necati Albayrak vefat etmiştir. Cenazesi bugün Aşağı Hüseyinşeyh Mahallesindeki hanesinde Saat 14:00’da kılınacak cenaze namazının ardından Aşağı Hüseyinşeyh Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir.

Eskibıçkı Mahallesinden Merhum Halit Savaş’ın oğlu, Hicran Savaş’ın kardeşi, Cihan Savaş’ın ağabeyi, İlkay, Yasin ve Kübra Savaş’ın babası, Yunus ve Mehtap Savaş’ın amcası, Yılmaz, Yavuz ve Hasan Demir’in eniştesi, Aydoğan Savaş vefat etmiştir. Cenazesi bugün Eskibıçkı Mahallesi Aile Kabristanlığında saat 10:00’da kılınacak cenaze namazının ardından Eskibıçkı Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir.