Kahraman Mahallesinden Merhum Hacı Hasan Düzdağ’ın oğlu, Ercan ve Serkan Düzdağ’ın amcaları, Merhum Ahmet ve Hikmet Düzdağ’ın kardeşi, Mehmet ve Melahat Düzdağ vefat etmiştir. Cenazesi bugün Kahraman Mahallesindeki hanesinde saat 15:00’de kılınacak cenaze namazının ardından Kahraman Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir.

Aslen İkbaliye Mahallesinden olup Başpınar Mahallesinde ikamet eden Merhum Adem Selman’ın kardeşi, Ahmet ve Yusuf Yalçınkal’ın yengeleri, Hasan ve İhsan Yalçınkal’ın anneleri Mehmet Yalçınkal’ın eşi vefat etmiştir. Cenazesi bugün İkbaliye Mahallesinde Saat 14:00’de kılınacak cenaze namazını ardından İkbaliye Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir.

Aslen Kırktepe Mahallesinden olup Başpınar Mahallesinde ikamet eden Merhum Mustafa Uzun’un oğlu, Orhan, Nebahat ve Recep Uzun’un kardeşleri, Muhammet ve Burhan Uzun’un ağabeyi, İlçe spor Müdürü Süleyman Akıcı’nın eniştesi, Adnan Uzun vefat etmiştir. Cenazesi bugün Kırktepe Mahallesinde saat 15:00’de kılınacak cenaze namazının ardından Kırktepe Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir.