Mahmutbey Mahallesinden Merhum Şaban Akın’ın eşi, İlçemiz esnaflarından Yaşar ve Belediye Personeli Hüseyin Akın’ın annesi, Merhum Ferhan ve Reşat Akın’ın yengeleri, Hakan Kalyoncu ve Ali Tekkanat’ın teyzeleri, Kemal Türel ve Özgür Kuş’un anneanneleri, Mert Akın’ın babaannesi, Tekelden Emekli Müşerref Akın vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yeni camide Cuma namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir.
Ev adresi : Mahmutbey Mahallesi HGM yanı.

0530 780 67 92
Yaşar Akın

Yukarı Hüseyinşeyh Mahallesinden Hamlacı Ahmet, Recai ve Merhum Rıdvan Çelik’in anneleri, Burhan, Kadir, Musa, Cavit, İbrahim, Vasvi ve Mehmet Çelik yengeleri, Kamil Sevinç ve Ferhat Çamur’un kayınvalidesi, Erkan Sevinç’in anneanneleri, Emine Çelik vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yukarı Hüseyinşeyh Mahallesinde ikindi namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Yukarı Hüseyinşeyh Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir.
Kenan Yüksek
0535 679 94 75

Büyükdere Mahallesinden Merhum Gümrük Müdürü Salim Ardıç’ın eşi, Nurettin Gali’nin ablası, Turan, Turgut, Burhan Ardıç ve Mustafa İkefiyeli’nin yengeleri, Meliha Ardıç vefat etmiştir. Cenazesi bugün Büyükdere Mahallesinde Cuma namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Büyükdere Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir.