Büyükdere Mahallesinden Osman ve Safiye Gürsel’in kızı, Selahattin, Yaşar, Mehmet ve Ali Gürsel’in ablaları, Kemal, Yaşar, ve Merhum Kenan Öğrek’in yengeleri, Murat, Vedat, Sedat, Reşat ve Nevzat Öğrek’in anneleri, Merhum Cafer Öğrek’in eşi, Hacer Emine Öğrek vefat etmiştir. Cenazesi bugün Büyükdere Şehitlik Camiinde öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Büyükdere Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir.
NOT: Cenazeye gitmek isteyenler için 12:15 Büyük Cami önünden araç kaldırılacaktır.

Ev Adresi: Büyükdere Mahallesi Şehitlik Cami yanı.

Şenol Gürsel
0532 138 61 98

Köprübaşı Mahallesinden Halis Çilingir ve Merhume Ayşe Çilingir’in oğlu, Mustafa Çilingir, Ayşe Yener, ve Emine Çoban’ın babaları, Seher Birinci ve Güllü Taşkın’ın ağabeyleri, Ahmet Çilingir’in yeğeni, Refik, Ali, Emine ve Ferhat Çilingir’in amcalarının oğlu, İshak Birinci ve Zeki Taşkın’ın kayınçosu, Refik Menderes Çilingir vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yeni Camide Öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir.

Ev Adresi: Köprübaşı Mahallesi 3546 Sokak.


Refik Çilingir.
0544 635 74 67

Aslen Kargalı Yeniköy Mahallesinden olup, Adapazarı’nda ikamet eden Merhum Hayrettin Uygun’un oğlu, Merhum Gardiyan Yusuf Uygun’un yeğeni, Çağla Kılıç ve Çağrı Uygun’un babaları, Gazeteci Ergun Uygun vefat etmiştir. Cenazesi bugün Büyük Camide ikindi namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Kargalı Yeniköy Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir.

Mehmet Uygun
0506 453 99 36