Yarıca Mahallesinden merhum Ahmet yılmaz’ın oğlu, Erdal, Necati ve Durdu yılmaz’ın abileri, hacı Özgür, Ümit Gökhan Yılmaz’ın babaları, hacı İsmail Yılmaz vefat etmiştir Cenazesi bugün Yarıca Camiinde öğlen namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Yarıca Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir.

Mevlüt Kasım
05356747155


Yeni Mahallede ikamet edem merhum Hüseyin Sunman’ın eşi, Sami, Sabri, Bekir ve Rahmi Sunman’ın anneleri, Mustafa ve Bekir Bayrak’ın ablaları, Yahya, İlker, Kaan, Sami ve Aydın Sunman’ın babaanneleri, Metin Kalmak, ve Yahya Toprak Muammer ve Muhittin Ömür’ün kayınvalideleri, Fatma Sunman Vefat etmiştir. Cenazesi bugün büyük Camide öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından ilçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir.

Rahmi Sunman
0535 298 40 12

 
Rasimpaşa Mahallesi Yazlıkta ikamet eden merhum Abdullah Öztürk’ün halası, merhum Hasan ve Hüseyin Öztürk’ün kayınvalidesi, Metin ve Fatih Öztürk’ün anneannesi, Hamide Köş vefat etmiştir. Cenazesi bugün Eseler Camiinde kılınacak öğlen namazına müteakip Söğütlü aile Kabristanlığına defnedilecektir.

Metin Öztürk
0505 596 77 50


Aslen Pazarcık köyünden olup ilçemiz Rasimpaşa Mahallesinde ikamet eden merhum Ahmet Yıldırım’ın oğlu, merhum Cevat ve Mehmet Yıldırım’ın kardeşi, ilçemiz esnaflarından Tahsin, Erol, Muhsin ve Naim Yıldırım’ın amcaları, Bahattin Beslan’ın kayınpederi, Belediyemiz personellerinden Nurettin Sağlam’ın dayısı, Ahmet Ayar’ın dayısı, Sinan, Şener, Süleyman Yıldırım’ın babaları, hacı Murat Yıldırım vefat etmiştir. Cenazesi bugün Rasimpaşa Eseler Camiinde öğlen namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Pazarcık köyü Aile Kabristanlığına defnedilecektir.

Mehmet Beslan

0538 344 78 02