Rasimpaşa Mahallesinde ikamet eden Merhum İzzet Tosun’un eşi, Mecit Tosun’un annesi, Merhum İsmail ve Merhum Muharrem Kaynak’ın kardeşi, Merhum Talip, Halit, Adem, Mehmet ve Hasan Kaynak’ın ablaları, Recep, Mehmet, Ahmet, Yaşar ve Ali Tosun’un yengeleri, Melek Yayla, Emine Güvener, Elif Karadeniz ve Büşra Tosun’un babaanneleri, Zekiye Tosun vefat etmiştir. Cenazesi bugün Büyük Camide ikindi namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. 

Rasimpaşa Mahallesinde ikamet eden, Merhum Sefer Kundakçı’nın oğlu, Harun, Zeki, Zait ve Süleyman Kundakçı’nın amcasının oğlu, Niyazi Kundakçı’nın amcası, Adnan ve Cengiz Genç’in dayıları, Sadullah Keskin ve Aydın Çalışkan’ın kayınpederi Samet Kundakçı’nın dedesi, Kadir ve Ömer Kundakçı’nın babaları, Halil Kundakçı vefat etmiştir. Cenazesi bugün Büyük Camide öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir.

0555 154 54 95
Samet Kundakçı


Sümbüllü Mahallesinden Hacı Merhum Mehmet Koç’un oğlu, Recep Ali, Neşat, İsmail, Fevzi ve Şemsi Koç’un ağabeyleri, Şeref ve Esen Koç’un babaları, İlyas Yılmaz, Cemal Sarıçayırlı ve Zühdü Münevver’in dayıları, Bahri, Mücahit ve Mehmet Koç’un amcaları, Hacı Necati Koç vefat etmiştir. Cenazesi bugün Sümbüllü Mahallesinde ikindi namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Sümbüllü Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir.
NOT : Cenazeye gitmek isteyenler için saat 15:00’da Büyük cami önünden araç kaldırılacaktır.

0538 046 75 28
Esen KOÇ

Dereboğazı Mahallesinde ikamet Merhum Mustafa Kemal Sınar’ın eşi, Necla Özgör, Ayşe Sınar ve Nigar Aktaş’ın anneleri, Cengiz ve Engin Gülbayraktar’ın teyzeleri, Müzeyyen Hava Sınar vefat etmiştir. Cenazesi bugün Büyük Camide öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir.
Ev Adresi : Dereboğazı Mahallesi Doğan Caddesindeki Hanesinden Saat 12:15’de alınarak Büyük Camiye getirilecek.
Akgün Aktaş
0530 261 21 53