Merhum Osman Kavis’in eşi, merhum Muammer Kavis ve Gazeteci Mehmet Kavis'in annesi, Fuat Bilgiç'in kayınvalidesi, Emine Kavis vefat etmiştir.

 Cenazesi bugün Merkez Büyük Camiinde öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Lütfiye Köşk Mahallesi aile kabristanlığında toprağa verilecektir.

Not: Cenaze saat 12:00’de Çağlayan caddesi yolu üzerindeki evinden alınarak Merkez Büyük camiye getirilecektir.

Cenaze için cami önünden araç kaldırılacaktır. Ayrıca bu akşam Yatsı namazı sonrasında Çağlayan Caddesi yolu üzerindeki evinde son okuması yapılacaktır. 

Mehmet Kavis-0505 875 34 22

Aslen Rasimpaşa Mahallesinden olup Gümüşovada ikamet eden, Merhum Hacı Zülküf Çelebi’nin oğlu, Merhum Yılmaz ve Emekli Öğretmen Kenan Çelebi’nin kardeşi, Çakallık Mahallesinden Savaş İşim’in eniştesi,

 Emekli öğretmen Sema Çelebi’nin eşi, Deniz ve Alper Çelebi’nin babaları, Eczacı Osman Çelebi vefat etmiştir.

 Cenazesi bugün Gümüşova Merkez Camiinde öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Kazimiye Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir.

Muammer Çelebi

Başpınar Mahallesinden Merhum Ahmet ve Feride Mangır’ın torunu, Merhum Ahmet ve Seher Delay’ın oğlu, Sevinç ve Mehmet Delay’ın ağabeyleri, Hakan ve Ahmet Delay’ın babaları, Sefer Delay vefat etmiştir.

 Cenazesi bugün Erenler Dilmen Mahallesindeki Miraç Camiinde öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

 Ahmet Delay-0530 204 29 30