Aslen Sümbüllü mahallesi’nden olup İlçemiz Dereboğazı mahallesi’nde ikamet eden, merhum Hafız Ali Rıza OCAK’ın eşi, merhum Kibar, merhum Ahmet ve Mustafa OCAK’ın yengeleri, merhum Muzaffer CEYLAN’ın kardeşi, Burhan, Ferhat, Reyhan ve Gülderen’in anneleri, Abdülhamit SAĞIR ve Ali YETİM’in kayınvalidesi, Fatma OCAK vefat etmiştir. Cenazesi bugün yeni cami’de kılınacak öğlen namazına müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir.

0538 095 36 10
Ömer YETİM(Anneanesi)

 

Aslen Hicriye mahallesi’nden olup Yeni mahallede ikamet eden Ömer ERDİL’in eşi, Aşağı Hüseyinşeyh hocalarından Murat KESİM’in kızı, Ahmet KESİM ve Nazire YAŞ’ın kardeşleri, Sedat, Vedat, Sema ERDİL ve Semra KIZILGÜN’ün anneleri, Fikriye ERDİL vefat etmiştir. Cenazesi bugün merkez büyük Cami’de kılınacak öğlen namazına müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir.

0537 870 26 78

Sedat ERDİL

 

Hamitli Mahallesi’nden merhum hacı Recep DENİZCİ’nin oğlu, muhtar Mecit DENİZCİ’nin yeğeni, İsmail KARANLIK’ın kayınçasu, İlhan ve Doğan DENİZCİ’nin babaları, Hamit DENİZCİ vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğlen namazına müteakip Hamitli Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir.

İdris DENİZCİ 05352206027

 

Kızanlık Mahallesi’nden merhum hacı Hasan SARI’nın oğlu, Ekrem ve terzi merhum Kayyum SARI’nın kardeşi, Hayrettin ANCAK’ın kayınbiraderi, Nevzat ve Cevat KAVAS’ın enişteleri, Fatih ve Muammer SARI’nın amcaları, Cihan SARI’nın babası, orman işletmesinden emekli Cavit SARI vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğlen namazına müteakip ilçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir.

Muammer SARI 05365734397

Aslen Trabzon’lu olup ilçemiz yukarı hüseyinşeyh Mahallesi’nde ikamet eden merhum Şefki TOSUN’un oğlu, Anıl ve Büşra TOSUN’un babası, Fatma TOSUN’un eşi, yukarı Hüseyinşeyh muhtarı Muammer, Mustafa ve Seydullah KAYNAK’ın halasının çocukları, İsmail ve Mustafa YILMAZ’ın enişteleri, Eyyüp AŞIK’ın kayınçosu Halil TOSUN vefat etmiştir. cenazesi bugün yukarı Hüseyinşeyh camiinde kılınacak ikindi namazına müteakip yukarı hüseyinşeyh Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir.