İkbaliye Mahallesi´nden merhum Başçavuş Osman TEKBAŞ´ın oğlu Erhan ve Ercan TEKBAŞ´ın babaları Cevdet , Behçet ve Necdet TEKBAŞ´ın amcasının oğlu Ersavaş TEKBAŞ vefat etmiştir. Cenazesi bugün İkbaliye Mahallesi´nde kılınacak öğle namazına müteakip İkbaliye Aile Kabristanlığına defnedilecektir.

 

Mehmet TEMİZCE 05455449088 

Gündoğan Mahallesi´nden merhum Niyazi AKYÜZLÜ´nün eşi Hikmet , Mehmet ve Cavit AKYÜZLÜ´nün anneleri vefat etmiştir. Cenazesi bugün Gündoğan Mahallesi´nde kılınacak  öğle namazına müteakip Gündoğan Mahallesi  Aile kabristanlığına defnedilecektir.

 Hikmet AKYÜZLÜ  0532 772 79 10

Merhum yirmibin Ahmet Bayrakcı´nın oğlu Ahmet , Celal Bayrakcı ve Zeynep Cinali´nin babaları merhum eczacı Saim ve Aydın Şahinli´nin dayıları maliyeden emekli Atilla Adil Bayrakcı vefat etmiştir.

Cenazesi bugün yeni camiide kılınacak öğle namazına müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir.

Yılmaz Ardahan 0533 515 18 34

Aslen Lütfiyeköşk Mahallesi´nden olup Kemaliye Mahallesi´nde ikamet eden merhum Kasım Yanmaz´ın oğlu Sadık ve merhum Mehmet Yanmaz´ın kardeşi Fikri Duran´ın eniştesi Süleyman Çetinkaya , Hasan Seymen ve Erdinç Çokkahraman´ın kayınpederi Selim,Sinan ve Ali Yanmaz´ın amcası Mustafa , Necati Seymen  ve Ömer Çetinkaya´nın dedeleri Tekelden emekli Bekir Yanmaz vefat etmiştir.

 Cenazesi bugün merkez büyük camiide  kılınacak öğle namazına müteakip İlçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecektir.

Ömer Çetinkaya 0541 779 77 09