Aslen Adanalı olup çiftlik mahallesinde ikamet eden  Emekli eğitimci Veysel KÖKTAŞ vefat etmiştir. Cenazesi bugün merkez büyük camide kılınacak ikindi namazından sonra adana Ceyhan aile kabristanlığına defin edilecektir.

Ahmet Sarıoğlu

0532 415 4451

Dereboğazı mahallesinden ilçemiz esnaflarından merhum Sabri ÖZMANAV’ın eşi, Merhum Bedri DEMİREL’in ablası, Süleyman DEMİREL’in halası, Merhum Mehmet ÖZMANAV ve Yusuf ÖZMANAV’ın yeğenleri Merhum İsmail EŞME ve Merhum Yusuf KISA’nın baldızı, Coşkun ACIBAL ve Nuri mutlu’nun kayınvalidesi, Muhuttin MUTLU, Belediye personeli Cüneyt ALKAYA, Vedat ve Serdar ACIBAL’ın ananeleri, Melehat ÖZMANAV vefat etmiştir. Cenazesi bu gün yeni camide kılınacak öğlen namazına müteakip ilçemiz aile kabristanlığına defin edilecektir.

Vedat ACIBAL 0532 263 96 13

 

Lütfiye köşk mahallesinden merhum hacı Ali Osman KINAY’ın oğlu, merhum Nuri KINAY’ın kardeşi, Osman KINAY’ın babası, Hilmi YANMAZ’ın dayısı, Bedri ATABEK’in kayınpederi, Hacı Hüsnü KINAY vefat etmiştir. Cenazesi bu gün Lütfiyeköşk mahallesinde kılınacak öğlen namazına müteakip Lütfiye köşk aile kabristanlığına defin edilecektir.

Hilmi YANMAZ’ın 0533 650 87 92