İkbaliye mahallesinden olup Adapazarı’nda ikamet eden, Kibaroğlu Cemalettin TEMİZ’in eşi, Zeki ve Yüksel TEMİZ’in anneleri, Cemil ve Turgut BABAOĞLU’nun dayılarının eşi, Saliha TEMİZ vefat etmiştir. Cenazesi bu gün saat 11.00 da Mithat paşa mahallesi güllük camii karşısındaki hanesinden alınarak ilçemiz merkez büyük camiye getirilerek kılınacak öğlen namazına müteakip İkbaliye aile kabristanlığına defin edilecektir.

 

Mahmutbey mahallesinden Ali beylerin merhum Muhammet Alptekin’in eşi, Ahmet ALPTÜRK’ÜN annesi, Koray ALPTÜRK’ÜN babaannesi, Doğan YILMAZIN ablası, Orhan KARABULUT’UN teyzesi, Ayhan, Turgut, Hikmet, Ercan, Cavit, Berat ve Mehmet Yılmazın halaları bahriye Alptürk vefat etmiştir. Cenazesi bu gün yeni camide kılınacak öğlen namazına müteakip ilçemiz aile kabristanlığına defin edilecektir.

Ahmet Aktürk 0533 446 11 01

Kazımiye mahallesinden, merhum hacı Şaban EĞİLMEZ’İN eşi, Muammer ve Mehmet EĞİLMEZ’İN anneleri vefat etmiştir. Cenazesi bu gün Kazımiye mahallesinde kılınacak ikindi namazına müteakip Kazımiye aile kabristanlığına defin edilecektir.

Tarık eğilmez: 0542 427 28 95