Başpınar Mahallesinden Merhum Kazım GİDER´in oğlu Ramiz Mustafa ve Rasim GİDER´in kardeşi Merhum Sedat Ahmet ve Selahaddin GİDER´in amcaoğlu Eser Öner Ersin Erkan ve Önder GİDER´in amcası Murat ve Suat GİDER´in babaları Güngör AÇICI´nın kayınpederi Raif GİDER vefat etmiştir. Cenazesi bugün Merkez Büyük Camiide kılınacak öğle namazına müteakip ilçemiz aile kabristanlığına defnedilecektir.

Ersin GİDER 05332205370

Aslen Karadere mahallesinden olup Sarıdede Mahallesinde ikamet eden molla oğlu merhum Ziya KORKMAZ´ın oğlu Merhum Osman Rıdvan ve Mümin KORMAZ´ın kardeşleri Şehit Ziya KORKMAZ´ın babası Ali KORKMAZ vefat etmiştir. Cenazesi bugün Tepecik Ali Gaffar OKAN camiinde kılınacak öğle namazına müteakip ilçemiz aile kabristanlığına defnedilecektir.

Tuncay KORKMAZ 05446397070

Çağlayan Mahallesinden Merhum Yakup ÜRETMEN´in oğlu Resul ÜRETMEN´in babası Cemil Mesut ve Metin BALTACI´nın dayıları Mecit ÜRETMEN vefat etmiştir. Cenazesi bugün Çağlayan Mahallesinde kılınacak öğle namazına müteakip Çağlayan aile kabristanlığına defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyenler için saat 12:30da merkez büyük camii önünden araç kaldırılacaktır.

Cemil BALTACI 05333551807