Kırktepe mahallesinden Merhum Veysel MUTLU’nun Oğlu İsmail ve İsa MUTLU’nun amcasınınoğlu Ahmet ve Ayhan MUTLU’nun babaları Mehmet Mutlu vefat etmiştir. Cenazesi bugün Kırktepe mahallesinde kılınacak öğlen namazına müteakip kırktepe mahallesi aile kabristanlığına defnedilecektir.

Ayhan MUTLU

0536 933 09 69

Kemaliye mahallesinden, merhum mustafa ÜSTÜNDAĞ’ın eşi Abdullah, Muhammet ve Merhum kenan ÜSTÜNDAĞ’ın anneleri, Mecit boran Hüseyin KARAN’ın kayın validesi tolga Mustafa ÜSTÜNDAĞ’ın babaanneleri vefat etmiştir. Cenazesi bugün merkez camiinde kılınacak öğlen namazına müteakip defnedilecektir.

Muhammet ÜSTÜNDAĞ 0532 416 97 41
Çamlıca mahallesinden, merhum Şevki SÖZLÜ’nün oğlu, Ali SÖZLÜ’nün kardeşi, Murat, Ferhat ve Ahmet SÖZLÜ’nün babaları, Mustafa SÖZLÜ vefat etmiştir. Cenazesi bu gün çamlıca yeşiller camiinde kılınacak ikindi namazına müteakip defnedilecektir.

Cabir SÖZLÜ
0531 675 00 99

Aslen İkbaliye Mahallesinden olup, Yenimahalle de ikamet eden Merhum Harun Sarıca’nın oğlu, Demirci Cemal Sarıca’nın kardeşi, Metin ve İdris Sarıca’nın amcaları, Ahmet ve Hikmet Aslıbay’ın dayıları, Hüsnü Kavas’ın eniştesi, Yaşar Başaran, Yasin Özçelik ve Yavuz Gürbüz’ün kayınpederleri Muhammet Sarıca vefat etti. Cenazesi Bugün Merkez Büyük Camide kılınacak Öğle namazına müteakip İkbaliye Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.