Balıklı İhsaniye mahallesinden olup yeni mahallede ikamet eden merhum Burhan Öğetin eşi, merhum Recep Acet’in kızı merhum celal acet’in kız kardeşi, merhum cevat ve orhan öğet ile Turgut,, Nihat, Murat, Hüseyin, Recep, Recai öğet’in yengeleri, Metin ve Yusuf Yaz’ın teyzesi, Sinan İskefiyeli ve erol Yalçın’ın kayınvalidesi İrfan ve ferhan öğetin anneleri İlknur öğet vefat etmiştir. Cenazesi bu gün yeni camide kılınacak ikindi namazına müteakip balıklı İhsaniye aile kabristanlığına defin edilecektir.

Cenazeye gitmek isteyenler için yeni cami önünden araç kaldırılacaktır.

 

 

Cevdet ACET 0533 375 80 00

Aslen Güldibi Köyünden olup İzmitte ikamet eden Merhum Hüseyin BAYINDIR’ın oğlu, Kenan BAYINDIR’ın babası, İsmet HANE’nin kayınpederi,Selim Alperen ve Emirhan HANE’nin dedeleri Cevdet BAYINDIR vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yeni Camiide kılınacak Cuma  namazına müteakip defnedilecektir.
0543 899 92 04
ALİ HANE

Aslen Düzceli olup bağkur bloklarında ikamet eden aydemir Seisoğlun’un babası, Sami aydın ve belediyeden emekli Mustafa aydının enişteleri vahdet Baykol’un dayısı İsmail Seisoğlu vefat etmiştir. Cenazesi bugün yeni camide kılınacak cuma namazına müteakip defnedilecektir.