Rasimpaşa mahallesinden Refik KAYA’nın eşi, Fatih KAYA’nın annesi, Erdinç BERBER ve İsmail İMRE’nin kayınvalidesi, Meryem BERBER, Seyran SALMAN, Suzan İMRE, Songül KAYA ve Şoförler Cemiyeti Sekreteri Nuray KAYA’nın anneleri, Rivayet KAYA vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yeni Camii de kılınacak öğlen namazına müteakip defin edilecektir.

0532 530 95 41
Erdinç BERBER

Yukarı çalıca mahallesinden Mesut ve Tunahan ATAK’ın babaları Fehim ATAK vefat etmiştir. Cenazesi Bugün Yukarı Çalıca Camii sinde Kılınacak öğlen namazına müteakip Yukarı Çalıca Aile Kabristanlığına defin edilecektir.

0532 274 19 67
Zeki KELEŞOĞLU

Dededüzü Mahallesinden Merhum Yunus TORUNOĞLU’nun eşi Hasan, Hüseyin ve Ahmet TORUNOĞLU’nun Anneleri İbrahim Çakırın Kayınvalidesi Elmas TORUNOĞLU vefat etmiştir. Cenazesi Bugün Dede düzü mahallesinde kılınacak ikindi namazına müteakip Dededüzü aile kabristanlığına defin edilecektir.

0538 264 29 40
Muammer Çakır

Aslen Erzincanlı olup ilçemiz Yenimahalle’de ikamet eden, Serdar ve Serhat SÖNMEZ’in babası, Mehmet YAPICI’nın dünürü, Ahmet YAPICI ve Sedat YAYLA’nın kayınpederi, Mehmet SÖNMEZ vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yeni camide kılınacak ikindi namazına müteakip defnedilecektir.

0533 746 05 93 Ahmet Yapıcı