YUKARI HÜSEYİNŞEYH MAHALLESİNDEN MERHUM KANLIOĞLU MEHMET’İN OĞLU VE ALİ, KADRİ MUHAMMER ÖZKAN’IN KARDEŞLERİ SAMET VE MERHUM MURAT ÖZKANIN BABASI İLÇEMİZ ESNAFLARINDAN OKAN ÖZKAN VE UĞUR ÖZKAN’IN AMCASI İLÇEMİZ ESNAFLARINDAN MURAT DİYARLININ KAYINPEDERLERİ SAMİ ÖZKAN VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTAKİP YUKARI HÜSEYİNŞEH MAHALLESİNDEKİ HANESİNDEN ALINARAK YUKARIHÜSEYİNŞEH CAMİSİNE GETİRİLECEK KILINACAK İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP YUKARI HÜSEYİNŞEH AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. DOST AKRABA VE DİN KARDEŞLERİMZİE DUYULUR.

FARUK ÖZKAN
0530 112 26 81

 

 

KARGALI YENİ KÖY MAHALLESİNDEN MERHUM ABDÜL EL BASANIN AİLESİ HAFIZ ŞERAFETTİN VE ŞEMSETTİN EL BASANIN ANNESİ MERHUM HASAN VE HÜSEYİN YALÇINKALIN ABLASI EMEKLİ İMAM CEVAT, HASAN VE HÜSEYİNİN KUŞCANIN YENGELERİ VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN KARGALİ YENİKÖY HANESİNDEN ALINARAK KARGALİ YENİKÖY CAMİSİNE GETİRELECEK KILINACAK ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP KARGALI YENİ KÖY AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. DOST AKRABA VE DİN KARDEŞLERİMİZE DUYRULUR.

 

ŞERAFFETTİN EL BASAN
0535 354 59 25

 

 

ASLEN SÜMBÜLLÜ KÖYÜNDEN OLUP AKOVA MAHALLESİNDE İKAMET EDEN HÜSEYİN, ŞABAN VE YUSUF TÜTÜNCÜNÜN BABALARI MUSTAFA VE ZEKERİYA TÜTÜNCÜNÜN ABİLERİ HACI MUZAFFER TÜTÜNCÜ VEFAT ETMİŞTR. CENAZESİ BUGÜN SÜMBÜLLÜ CAMİSİNDE KILINACAK ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP SÜMBÜLLÜ KÖYÜ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

HÜSEYİN TÜTÜNCÜ
0538 446 86 25

ÇAMLICA CAMİLİ MAHALLESİNDEN MERHUM NAZIM BAHADIR’IN EŞİ ZEKERİYA MUSTAFA BAHADIRIN ANNELERİ OSMAN, MEHMET, MURAT BAHADIRIN BABANELERİ ASİYE BAHADIR VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN ÇAMLICA CAMİLİ CAMİSİNDE KILINACAK ÖĞLEN NAMAZINA MÜTEAKİP ÇAMLICA CAMİLİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 

HÜDAVERDİ BAHADIR.
0532 688 49 47