Başpınar Mahallesinden merhum Hayri Kuş’un oğlu İsmail, Merhum Nihat ve Vedat Kuş’un kardeşleri, Berkay ve Deniz Kuş’un babaları Cevat Kuş vefat etmiştir. Cenazesi bugün Başpınar mahallesinde ki hanesinden alınarak Yeni Camiye getirilecek kılınacak öğle namazına müteakip ilçemiz aile kabristanlığına defnedilecektir.
Eyüp Çizer
05326065020

Sarıdede mahallesinden merhum Neşat Gemi’nin oğlu, Cengiz ve Emre Gemi’nin babası, Mustafa, Kemal, Hayri, Ali ve Merhum Yılmaz Gemi’nin kardeşi, Yusuf Bıçak’ın damadı Hasan Gemi vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yeni Camide kılınacak öğle namazına müteakip ilçemiz aile kabristanlığına defnedilecektir. 

 0505 877 96 18 

Uğur tornukDereboğazı mahallesinden Merhum Ferhan Kenaroğlu’nun oğlu, Suat, Murat, Yavuz ve Cüneyt Kenaroğlu’nun amcasının oğlu, İlker Dane’nin dayısının oğlu, Uygar Güven ve Alper Kılavuz’un kayınpederi Reyhan Kenaroğlu vefat etmiştir. Cenazesi bugün 12.15 de dereboğazında ki hanesinden alınarak Yeni camiye getirilecek kılınacak öğle namazına müteakip ilçemiz aile mezarlığına defnedilecektir.
05335270344
Suat Kenaroğlu


Kırktepe mahallesinden, Tonyalı Hasan Mutlu’nun oğlu, Ahmet ve İslam Mutlu’nun babası, Merhum İzzettin ve Harun Mutlu’nun kardeşi, Bilal Mutlu’nun amcası Mehmet Mutlu vefat etmiştir. Cenazesi bugün Kırktepe caminde kılınacak öğle namazına müteakip Kırktepe aile mezarlığına defnedilecektir. Cenazeye gitmek isteyen vatanşlarımız için saat 12'de merkez büyük cami önünden araç kaldırılacaktır.
05333136857
İbrahim Mutlu

Aslen Kocaali Süngüt mahallesinden olup ilçemiz Bayraktepe’de ikamet eden Yaşar, Abdullah, Süleyman ve İlhan Yaylı’nın babası, Mustafa Yaylı vefat etmiştir. Cenazesi bugün Kocaali Süngüt caminde kılınacak öğlen namazına mütakip Süngüt aile kabristanlığına defnedilecektir. Dost, akraba ve din kardeşlerimize duyurulur.

05326065058 Osman Dandan