BAŞPINAR MAHALLESİNDEN MERHUM AHMET YAYLA’NIN KIZI,  MERHUM HÜSEYİN YAYLA’NIN YEĞENİ, MEHMET YAYLA MERİH CANBAZ VE AYŞE SENCER’İN ABLALARI, İSMET CANBAZ VE ZEKİ SENCER’İN BALDIZI SABAHAT YAYLA VEFAT ETMİŞTİR. CENAZESİ BUGÜN YENİ CAMİDE KILINACAK İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP İLÇEMİZ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

 MEHMET YAYLA

0536 819 3518

Çağlayan Mahallesinden Merhum Emin Filcan’ın oğlu, Şinasi ve Merhum Necati Filcan’ın kardeşleri, Sinan, Serkan ve Erkan Filcan’ın Babaları, Yılmaz ve Yavuz Filcan’ın Amcaları, Sedat Kurt, Bülent Çetinkaya ve İdris tüysüz’ün kayınpederleri, İsmail ve Ulvi Başpehlivanın Dayısı, Belediyeden Emekli Berati Filcan vefat etmiştir. Cenazesi Bugün Öğle Namazına müteakip Çağlayan mahallesi aile kabristanlığına  Defnedilecektir.

Kamil Esen 0537,886,19,98

NURİYE MAHALLESİNDEN MERHUM KAZIM KAPTAN’IN KIZI, MERHUM İBRAHİM AYNACI’NIN EŞİ, MERHUM KADİR VE RECEP KAPTAN’IN ABLALARI, MERHUM MEHMET AYNACI VE YAVUZ AYNACI’NIN ANNELERİ, NECMİ BULCA’NIN KAYINVALİDESİ, YAŞAR VAROL’UN YENGESİ, HÜSEYİN KAPTANIN AMCASININ KIZI, MURAT VE MUHAMMET AYNACI’NIN BABAANNELERİ, ENGİN VE EROL BULCA’NIN ANANELERİ MÜKERREM AYNACI VEFAT ETMİŞTİR ..
CENAZESİ BUGÜN MAHMUTBEY MAHALLESİNDEKİ HANESİNDEN ALINARAK YENİ CAMİYE GETİRİLECEK KILINACAK ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP İLÇEMİZ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.

YAVUZ AYNACI 0542,572,09,24