Aslen Muradiye Mahallesinden olup Dereboğazı Mahallesinde ikamet eden merhum Ahmet Öksüz’ün eşi, merhum Yusuf, Mehmet ve Muammer Öksüz’ün annesi, Ömer Karakuş ve Muammer Cesur’un kayınvalidesi, merhum Süleyman ve merhum Niyazi Hayır’ın ablaları, Fedai, Faruk ve Fatih Öksüz’ün Babaanneleri Zekiye Öksüz vefat etti. Cenazesi bugün saat 12:15’te Dereboğazı Mahallesi Doğan sokakta ki hanesinden alınarak Yeni Camiye getirilecek. Kılınacak Öğle namazına müteakip İlçemiz aile kabristanlığında defnedilecektir.

MUAMMER ÖKSÜZ   

0532 661 5463

Aslen Aşağı Hüseyinşeyh Mahallesinden olup Köprübaşı Mahallesinde ikamet eden merhum Ömer Remzi Eren’in oğlu, merhum Alaattin, Hamit ve Muammer Eren’in kardeşleri, Timur, Hamit Eren, Ayla Bilek ve merhum Hülya Eren Çetin’in Babaları Necmettin Eren vefat etti. Cenazesi bugün Aşağı Hüseyinşeyh Mahallesinde kılınacak İkindi namazına müteakip Aşağı Hüseyinşeyh Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

HAMİT EREN

0530 499 1907

Göksu Mahallesinden merhum Mehmet Balıkçı’nın oğlu, Haşim, Mustafa ve Yakup Balıkçı’nın kardeşleri, Eyüp, İdris ve Mücahit Balıkçı’nın abisi Gençağa Cemil Balıkçı vefat etti. Cenazesi Bugün Göksu Kıran Mahallesinde kılınacak İkindi Namazına müteakip Göksu Kıran Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

MUSTAFA BOYA

0533,777,9128