Aslen Sümbüllü Mahallesinden olup Yeni Mahallede ikamet eden merhum Kibar Merhum Alirıza Merhum Ahmet Hakkı ve Ali Sait OCAĞIN yengeleri Ali CEYLAN ve Gürcan ÇALIŞKANIN kayınvalideleri Hacı Mustafa OCAK’IN eşi Yaşar, Nuri, Fahri ve Bahri OCAK’IN anneleri Hacı Emine OCAK vefat etmiştir.

Cenazesi bugün saat.12 de Yeni mahalledeki hanesinden alınarak Yeni Camiye getirilecek kılınacak Cuma namazına müteakip ilçemiz aile kabristanlığına defnedilecektir.

Hasan AKAN

0539 311 62 41

Çağlayan Mahallesinden Mustafa ÜRETMENİN oğlu Lütfü Yusuf ve Ruhi ÜRETMENİN babaları Fatih ve Şahin ÜRETMENİN dedeleri OSMAN ÜRETMEN vefat etmiştir. Cenazesi Bugün çağlayan camisinde kılınacak Cuma namazına müteakip Çağlayan aile kabristanlığına defnedilecektir.

Fatih ÜRETMEN

0543 397 45 65

Akçayır Mahallesinden Merhum Hacı YUSUF’UN gelini merhum Rıfat UZUN’UN eşi İsmail ve Murat UZUNUN anneleri Fadime UZUN vefat  etmiştir.

Cenazesi Bugün İkindi namazına müteakip Akçayır Mahallesi aile kabristanlığına defnedilecektir.

İsmail UZUN

0532 156 13 32

Aslen Hendek’li olup Adapazarı’nda ikamet eden Merhum Davut KESKİNİN Torunu Merhum Süleyman Cevat ve Osman KESKİN’İN yeğenleri merhum Davut KÜÇÜĞ’ÜN damadı Doğan YÜKSELEN’İN kardeşi Burakcan ve Faruk YÜKSELEN’İN babaları Fatih Mehmet YÜKSELEN vefat etmiştir.

Cenazesi bugün Adapazarı’nda kılınacak Cuma namazına müteakip ilçemiz aile kabristanlığına defnedilecektir.

Metin

0532 392 49 61