Dereboğazı Mahallesinden Merhum Aziz PARMAKSIZ’IN eşi Dursun PARMAKSIZ’IN annesi Tenzile PARMAKSIZ vefat etmiştir

Cenazesi bugün saat 12:de Dereboğazı mahallesindeki hanesinden alınarak yeni camiye getirilecek kılınacak öğle namazına müteakip ilçemiz aile kabristanlığına defnedilecektir.

DURSUN PARMAKSIZ

0539 951 21 34

Çobanyatak Mahallesinden Mustafa ve Azem BAŞTAN’IN babaları Şükrü BAŞTAN vefat etmiştir cenazesi bugün öğle namazına müteakip çaban yatak mahallesi aile kabristanlığına defnedilecektir.

AZEM BAŞTAN

0536 232 50 47

Turanlar Mahallesinden Merhum Saadettin BALABAN’IN oğlu merhum Erdoğan  Yılmaz  Koray  ve Oktay BALABAN’IN abileri Güral DALKIRAN Ufuk KOÇ ve Serkan ÇIBIĞIN kayınpederleri Merhum Okan Gökhan ve Özkan BALABAN’IN amcası Turgay BALABAN’IN babası Erol BALABAN vefat etmiştir.

Cenazesi bugün saat:12:15de turanlar mahallesindeki hanesinden alınarak yeni camiye getirilecek kılınacak öğle namazına müteakip ilçemiz aile kabristanlığına defnedilecektir

Turgay BALABAN

0537 778 28 50

Başpınar Mahallesinden Merhum İbrahim CANLIOĞLU’NUN kızı Ümit ve İbrahim CANLIOĞLUNUN amcalarının kızı Cemal Kemal Celal ve Recep CESUR’UN halasının kızları Cumhur ve Burak CANLIOĞLU'NUN halaları İsmail ve Atilla CANLIOĞLU’NUN kız kardeşleri Binnaz CANLIOĞLU vefat etmiştir.

Cenazesi bugün saat:12:15'de Başpınar mahallesindeki hanesinden alınarak yeni camiye getirilecek kılınacak öğle namazına müteakip ilçemiz aile kabristanlığına defnedilecektir

 Dost akraba ve din kardeşlerimize duyurulur

COŞKUN CESUR

0532 684 49 74