Hendek Vadi Emlak

BAŞPINAR MAHALLESİNDEN UZUNAĞALARIN MERHUM MUSTAFA UZUNUN KIZI, EMEKLİ POSTACI MERHUM SADETTİN KARAKADININ EŞİ, MERHUM MİHRİYE ÖNER, ÜLVİYE YAZGAN, BEDRİYE ERGENİN KARDEŞİ, YALÇIN KARAKADI VE İBRAHİM TORUNUN YENGELERİ, YALÇIN ERGEN, ÜMİT ERGEN, MÜNEVVER NALBANT, MÜNİBE UÇAR VE MERYEM SAKİNİN TEYZELERİ MÜZEYYEN MERİÇ’İN YENGESİ, ARZU DEĞİRMENCİOĞLUNUN ANANESİ TOLGA KARAKADININ BABAANNESİ VE VERGİ DAİRESİ EMEKLİSİ MEHMET KARAKADININ ANNESİ ŞÜKRİYE KARAKADI VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN SAAT 12,DE BAŞPINAR MAHALLESİNDEKİ HANESİNDEN ALINARAK YENİ CAMİYE GETİRİLECEK KILINACAK ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP İLÇEMİZ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
MEHMET KARAKADI 0535,238,20,64


YEŞİLVADİ MAHALLESİNDEN İLÇEMİZ EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNDEN EMEKLİ BEKÇİ NECMİ GÜLERİN OĞLU, MERHUM ESKİ MUHTAR HALİL GÜLERİN YEGENİ, MUSTAFA VE ERHAN GÜLERİN KARDEŞİ, SİNAN GÜLERİN ABİSİ, RECEP ÖZŞAHİN, YAKUP BAŞKURT VE YAKUP UZUNUN KAYINBİRADERİ, AYHAN VE TUNAHAN GÜLERİN AMCASI, OĞUZ ÖZŞAHİN VE GÖKSEL YARICANIN DAYISI, MUHAMMET GÜLER VEFAT ETMİŞTİR.
CENAZESİ BUGÜN YEŞİLVADİ MAHALLESİNDE KILINACAK ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP YEŞİLVADİ MAHALLESİ AİLE KABRİSTANLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR.
NECMİ GÜLER 0538,698,97,86