Hendek Vadi Emlak

OLAY ADİ: İş Kazası

Olay Özeti: 03.02.2016 günü Müşteki S.E. ifadesinde; çalışmış olduğu fabrikada eline kantar başlığını düşürdüğünü, kimsenin kusurunun olmadığını, tedavisinin yapıldığını, davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiştir. Hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

OLAY ADİ: İş Kazası

Olay Özeti: 06.01.2016 günü Müşteki Y.M. ifadesinde; is yerinde çalıştığı sırada gözüne kaynak közünün temas ettiğini sağlık durumunun iyi olduğunu, davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiştir. Hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

OLAY ADİ: Taksirle Yaralama

Olay Özeti: 08.02.2016 günü saat. 19.30 sıralarında sevk ve idaresinde bulunan 54 ** *** plaka sayılı motosikletle seyir halinde olan E.Ş. isimli şahsa, park alanından caddeye sevk ve idaresindeki 54 ** *** plaka sayılı aracı ile çıkan S.B. isimli şahıs motosiklete çarpması neticesinde, motosiklet sürücüsü hayati tehlike olmaksızın yaralanmıştır. Konu ile ilgili olarak tahkikata başlanmıştır.

OLAY ADİ: Zehirlenme

Olay Özeti: 24.01.2016 günü Müşteki H.H. ifadesinde; hasta olduğu için evde bulunan ilaçtan tedavi amaçlı 4 adet içtiğini, sağlık durumunun iyi olduğunu, davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiştir. Hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.