Hendek İnşaat Tadilat

SAKARYA - HENDEK

KASTEN YARALAMA

Olay Özeti  müşteki Ş.A. tartıştığı F.G. tarafından darp edilmiş, konu ile ilgili tahkikata başlanmıştır.

SAKARYA - HENDEK 

TAKSİRLE YARALAMA

Olay Özeti: meydana gelen Taksirle Yaralanma olayı ile ilgili B.Ç. isimli şahsa aracın çarpması sonucu şahıs hayati tehlike olmaksızın yaralanmış, Tahkikata başlanılmıştır.

SAKARYA - HENDEK - Hendek Şehit Ali Gaffar Okkan Polis Merkezi Amirliği

ZEHİRLENME

Olay Özeti  A.O. isimli çocuk evde bulunan ilaçlardan içmesi neticesinde zehirlenmiş ve gerekli tedavisi yapıldıktan sonra hakkında adli rapor düzenlenerek, tahkikata başlanılmıştır.

SAKARYA - HENDEK

ZEHİRLENME

Olay Özeti : Hendek Devlet Hastanesi Acil Servisince İlaçintoks ile ilgili hakkında rapor tutulan S.H isimli şahsın komşularından şu anda Hendek ilçesinde olmadığı ve burada yaşadıkları tespit edilmiş, konuyla ilgili günün Nöbetçi C. Savcısına bilgi verilmiş, hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

SAKARYA - HENDEK

ZEHİRLENME

Olay Özeti : Hendek Devlet Hastanesinin F.S isimli bebek hakkında düzenlemiş olduğu doktor raporuna istinaden tahkikata başlanmıştır. Müşteki .S kızı F.S'nın ikamette bulunduğu sırada kendinden habersiz mide bulantı ilacından içtiğini, sonra yanına geldiğinde gördüğünü, gerekli tedavisinin yapıldığını konuyla ilgili dava ve şikayetinin olmadığını beyan etmiştir. Hazırlanan tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

SAKARYA - HENDEK

İş Kazası

 

Olay Özeti Müşteki F.B. alınan ifadesinde Çalışımış olduğu iş yerinde bakım onarım yaptığı sırada çekiç ile demir parçasına vurduğu sırada demir parçasının ayağına çarptığını, tedavisinin yapıldığını ve kimseden davacı ve şikayetçi olmadığını beyan etmiş, tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.