Hendek Vadi Emlak

Hendek Devlet Hastanesi görevlileri İş kazası olayından dolayı Y.B. isimli şahsın geldiğini, yapılan ilk müdahalenin ardından hayati tehlikesinin olmasından dolayı sevk edildiğini bildirmesi üzerine olay öğrenilmiş. Müşteki Y.B.' ın alınan ifadesinde iş kazası ile ilgili dava ve şikayetinin olmadığını beyan etmiştir. Tahkikat evrakı ikmalen gönderilecektir.

İlçe Emniyet Müdürlüğüne yapılan başvuruda M.Ş. isimli şahıs gelerek kız kardeşi Ç.Ş.'in 25.08.2015 günü öğleden sonra psikolojik sorunları olan babasıyla pazar alışverişine Hendek ilçesine geldiklerini. Alışveriş yaptıktan sonra babasını köy minibüsüne bindirdiğini. Kız kardeşinin gidebileceği yerleri kontrol ettiklerini fakat bulamadıklarını beyanla müracaatta bulunmuştur. Kayıp Şahıs Ç.Ş.'in bulunmasına yönelik çalışmalara başlanılmıştır.

Polis Merkezine müracaat eden müşteki S.Ç. isimli şahıs 27.08.2015 günü evinde bulunduğu sırada 0553 *** ***** nolu telefondan arandığını ve arayan erkek şahsın kendisini Ankara' da Emniyet Müdürü olduğunu ve Ankara' dan geldiğini, kimliği üzerinden suç işlendiğini ve şebekeyi yakalamak için yardımcı olmasını istediğini ve şahsa vermiş olduğu Halkbank Şubesindeki Şüpheli S.A. adına açılmış hesaba 20.000 ( yirmibin ) TL. yatırdığını. Akabinde aynı şahsın tekrar arayarak kimliği tespit edilemeyen G.K. adına PTT Şubesinde bulunan posta çeki hesabına da ayrıca 20.000 ( yirmibin ) TL. gönderdiğini beyan etmiş ve davacı olmuştur. Tahkikata başlanılmıştır.

Hendek Devlet Hastanesince hakkında adli doktor raporu düzenlenen R.A. ' ın konu ile ilgili olarak alınan ifadesinde; inşaatta çalıştığı sırada başına bir şey düştüğünü ve yaralandığını kimseden davacı olmadığını beyan etmiştir. Evrak ikmalen gönderilmiştir.