Hendek İnşaat Tadilat
Amatör Spor Haftası nedeniyle Hendek’te İlçe Spor Müdürlüğü ilk kez Gençlik Merkezi’nde tören düzenlendi. Eksikliklerin damga vurduğu gecede yönetici, antrenör ve sporculara ödülleri verildi.  

Hendek Gençlik Merkezi Salonunda düzenlenen Amatör sporcular haftası ödül törenine Kaymakam Mustafa Ayhan, Belediye Başkanı Ali İnci,İlçe Gençlik ve spor müdürü Feyzullah Köstereli,Emekli İlçe Gençlik ve spor müdürü Hüdaverdi Bahadır,Hendek Esnaf Odası Başkanı M.Yaşar Demirel, Kulüp Başkanları, Antrenörler,Baş Pehlivanlar,Yöneticiler ve sporcular katıldı.

Geceyi düzenleyen Hendek İlçe Gençlik ve spor hizmetleri müdürlüğü tarafından başarılı olan yönetici, antrenör ve sporculara başarı belgeleri ve plaket takdimi yapıldı.

İlçe Gençlik ve spor müdürü Feyzullah Köstereli spora katkılarından dolayı Kaymakam Mustafa Ayhan ve Belediye Başkanı Ali İnci’ye plaket takdimi yaptı.

Gecede iki ay önce emekli olan Eski İlçe Spor Müdürü Hüdaverdi Bahadır’ın da ismiyle zikredilmesi ve bir çok spor kulüp başkanlarının katıldığı ödül gecesinde Hendekspor kulüp başkanlığı yapmış olanlara ödül verilirken , yıllarca H.Gençlikspor kulübünde hizmet eden ve Kulüp Başkanlığı yapan Nihat Bayraktar’ın davet edilmemesi gözlerden kaçmadı.

Ödül töreninde Kırkpınar Baş pehlivanlarından Ahmet Kavakçı , Belediye Başkanı Ali İnci ve Kaymakam Mustafa Ayhan birer konuşma yaptı.

Gecenin sonunda Bayan Voleybol branşında yıllardır ilçemizi ve ilimizi başarıdan başarıya taşıyan Voleybol Antrenörü İdris Demir’e plaketini ise Kaymakam Mustafa Ayhan verdi.

Amatör Spor Haftası etkinliğinde yaşanan noksanlıklar ise geceye damga vurdu. İlçenin sporda yüz akı temsilcisi Hendekspor Voleybol Takımına verilecek ödüllerin unutulması geceye damgasını vurdu.