Hendek İnşaat Tadilat
Hendek Belediye Meclis toplantısı Hendek Gençlik Merkezinde gerçekleşti.Toplantı 4 dakika gibi kısa bir süre sürmesinin ardından sona erdi.

Toplam 4 dakika süren ve iki gündem maddesinin oylamaya sunulduğu Belediye Meclis toplantısında Çiftçi mallarını koruma murakebe heyetine 5 asil 5 yedek üyenin seçilmesi ve Büyükşehir Belediyesinden 3 adet hibe kamyon talep edilmesinin karara bağlanması oylandı.

Oylama sonucu iki madde oy birliği ile kabul edildi.

MHP Belediye Meclis Üyeleri ek gündem maddelerini meclis başkanına sundu. MHP Grubu Meclise Çamlıca-Hendek Bağlantı yolu üzerinde ki  yol ve köprülerin çok dar olması nedeniyle Çakallık mahallesinde düşünülen güzergah değişikliğinin gereken yerlerin kamulaştırılması , imar ve plan bütçe komisyonuna havale edilmesi önergesi AK Parti grubu tarafından reddedildi.MHP Grubu meclise sunduğu diğer bir madde olan İlçede iki tane mahallenin Orta Mahalle olarak geçmesinden dolayı birinin Yeşilyurt diğerinin ise Puna Orta mahalle olarak değiştirilmesi ile ilgili sundukları önerge de AK Parti grubu tarafından reddedildi.

Belediye Meclis toplantısında iki maddenin oylandığı ve toplam 4 dakika sürmesinin ardından toplantı sona erdi.