Hendek Belediyesi tarafından cevizlik, fındıklık, bahçe,tarla ve arsa vasfındaki 21 Taşınmazın ihalesi 7 Aralık 2020 Pazartesi günü (Yarın) Hendek Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Nikah/Toplantı salonunda gerçekleştirilecek.

Satışa çıkan 21 adet taşınmazın 7 taşınmaza 10 isteklinin çıktığı öğrenildi ilk ihalenin Saa10.15 başlayacağı ilan edilen saat aralıklarında devam edeceği belirildi.

Hendek Belediyesi tarafından 3 Aralık 2020 Perşembe Günü yapılan duyuru

Devlet İhale Kanunun emrettiği hükümlerin yanı sıra, Hendek Belediyesi hiç olmadığı kadar açık ve şeffaf bir şekilde ihalelerini gerçekleştirmeye devam ediyor.

 

2886 sayılı Devlet İhale kanunun 45.maddesi hükümleri çerçevesinde ihaleler 7 Aralık Pazartesi günü Hendek Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Nikah/Toplantı salonunda gerçekleştirilecek.

Kanuna göre

 

İhaleyle ilgili yapılan açıklamada, İhaleye iştirak edecek özel veya tüzel kişilerin Emlak İstimlak Müdürlüğüne; gerekli belgeleri tamamlayarak en geç 04.12.2020 Cuma günü saat 16:30`a kadar başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Belirtilen gün ve saatten sonra yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. İstekli olmaması durumunda ihaleler katılımcı olmadığı için yapılmamakta ve yeniden ihaleye çıkmak kaydıyla ileri tarihe ertelenmektedir.

 

Açık, şeffaf ve erişilebilir

İhaleler yasal süre kapsamında ilan edilirken, sonuçlanan ve süreci devam ihalelerle ilgili tüm detaylar 2019 tarihinden itibarinden www.hendek.bel.tr adresindeki ihale rehberi kategorisinde açık bir şekilde sürekli yayınlanmaktadır. Ayrıca bilgi almak isteyen vatandaşlarımız Emlak İstimlak Müdürlüğüne başvurmaları gerekmektedir ifadelerine yer verildi.